Jump to content

Ciekawa wywrotka w supermoto


Recommended Posts

To chyba jakas szkółka jest - bo kolesie sie wywracaja jaby woogle nie jezdzieli na moto i dopiero zaczynali.

pzdr

 

No raczej szkolka, szkolka... sie nie wywrocisz, sie nie nauczysz :lalag: W naszym kraju takie przydalyby sie :icon_razz:

Link to comment
Share on other sites

No raczej szkolka, szkolka... sie nie wywrocisz, sie nie nauczysz :) W naszym kraju takie przydalyby sie :icon_rolleyes:

Janse ciekawe kto by tam chodzil :icon_mrgreen: znalazlo by sie z 6 osob i szkola by padla zaraz.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Link to comment
Share on other sites

sa przeciez takie "szkoly" tylko ze oni nie ucza jazdy na enduro itd tyko na torze w poznaniu. ucza jazdy po szosach zachowania na motocyklu i przewidywania sytuacji. no i to sa jednorazowe (2 lub 3 dniowe) kursy a nie szkola ze ma ciaglosc bo rzeczywiscie kolesie by chyba z tego nie wyzyli, chociaz i tak to nie jest tanie cos okolo 600 zl za kurs

 

P.S. filmik jest the beast!! w 5 na motocyklu i kolanem szlifowali <wow>

Edited by p A q
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...