PeKaWu Posted December 6, 2007 Share Posted December 6, 2007 Hej, Musze sie pochwalic ze smigalem po wawie na motorku dzis czyli teoretycznie w zimie juz :wink: Mialem do pokonania ok 20 km i bylo troche zimno ale za to jak zaje...scie :clap: Link to comment Share on other sites More sharing options...
KLAUDIUSZ Posted December 7, 2007 Share Posted December 7, 2007 Witaj! Tu masz temat o śmiganiu zimą: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=86346&st=160 Temat zamykam. PozdrawiamKlaudiusz MOTOLOOK-WYPRZEDAŻ Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts