Jump to content

Street & Track Racing


kamco11
 Share

Recommended Posts

elo wszystkim motocyklistom. Mam dopiero 15 lat ale mam na ten temat już spore pojęcie (przynajmniej niektórym sie tak wydaje). Od przyszłego sezonu biore udział w wyścigach motocyklowych Honda CBR 125R Cup. W tym temacie chciałbym abyście opisywali wszystkie swoje wyścigi i te uliczne i te na torze. Piszcie o sukcesach i porażkach, o glebach i nie przewidzianych sytuacjach, poprostu wszystko na ten temat. Pozdro :D

Link to comment
Share on other sites

To fajne, że zaczynasz się ścigać, życzę powodzenia. Jesteś nowy na forum, ale jeśli potrzebujesz tego typu opowieści to pogmeraj w archiwum a będzie ich na pewno dużo :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze startujesz w czymś, ale jakbyś chciał sie więcej nauczyć to proponowałbym na poczatek skutery walka lokiec w lokiec itp. Łatwiejsza opcja na treningi itp. A Cbr 125 jest moim zdaniem za wolna na tor poznań!!! Jak mówil moj kolega ktory startuje, ze na prostych to mozna pol gazety przeczytac i kawe wypic!! A dlaczego w profilu masz 17 lat chcesz sie dowartosciowac???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...