Jump to content

Pompa wody w suzuki rm


Bonus
 Share

Recommended Posts

Witam i przedstawiam problem:

mam mleko w skrzyni z teg co sie dowiedzialem woda leci przez symering na pompie chyba ze sie myle?

nie wiem jak zdjac wirnik jest plastikowy i ma srube na imbus jaki jest tam gwint??? lewy prawy ja krecilem w obydwie strony i jakos dziwnie ciezko szlo :biggrin: a moze sie go sciaga jakos inaczej prosze o pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

spuszczasz olej sciagasz pokrywe, odkrecasz wirnik, wymieniasz simering, oring i skladasz. Gwint sprawdzasz w taki sposob: kopiesz kopka i patrzysz w ktora strone kreci sie wirnik i w przeciwna strone wirnika odkrecasz

Link to comment
Share on other sites

nie jestem pewny ale na 99%mussz sciągnac pokrywe od sprzegla i tam obczaic co i jak , w dt nsrkach cr itp jest na takij zawleczce od srodka

 

u mnie w CR nie bylo zadnych zabiezpieczen...w Rm tez pewnie nie ma....musisz zrbic jeden a gwałtowny i mocny ruch bo inaczej nieodkrecisz bo sie bedzie całośc kręciła

Link to comment
Share on other sites

u mnie w CR nie bylo zadnych zabiezpieczen...w Rm tez pewnie nie ma....musisz zrbic jeden a gwałtowny i mocny ruch bo inaczej nieodkrecisz bo sie bedzie całośc kręciła

jest zabezpieczenie wystarczy je zdjac i wszystko ladnie sie rozbiera jest mniej wiecej jak opisal Kubus :icon_mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...