RaY Posted December 5, 2007 Share Posted December 5, 2007 (edited) Dorwalem spodnie skorzane. Mam rozmiar M t akie jak na focie. http://pcmciak.fm.interia.pl/download/spod..._4234_large.JPG miejsce gdzie jest skora, ktora ulatwia zginanie sie - mam przed kolanem.Ochraniacze mam na kolanie i minimalnie pod kolanem. Niby OK. Jednak slidery mam bardzo nisko no i minimalnie są luźne w pasie. I teraz mam takie pytanie - czy tak powinno wszystko byc czy zamienic na rozmiar S ? M, moze sie z czasem rozciągnąc i bedzie calkiem za duze... Natomiast S, moga byc za obcisle.... Edited December 5, 2007 by RaY Quote Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym... Link to comment Share on other sites More sharing options...
foks Posted December 5, 2007 Share Posted December 5, 2007 A mierzyłeś się w tych spodniach na moto? Jestem zwolennikiem mierzenie motocyklowych ubrań siedząc na bike'u na jakim będziemy jeździć :) Quote Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.