Skocz do zawartości

Nockalm i Grossglockner


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz wspaniala kobiete ze tyle lata z Toba :icon_mrgreen:

 

no chyba ze to Ty z nia :flesje:

Przeczytałem jej co napisałeś...powiedziała: "Boże, przecież to jest wspaniałe!" Heh, dla niej to jest tak samo jak dla mnie pasją :cool: Poza tym ona nie chce siedzieć za kierą. Lubi jechać z tyłu i nie zamieniłaby się ze mną nawet gdybym chciał. Nie musi się skupiać na drodze, widzi więc więcej świata ode mnie, kameruje, fotografuje, czasem huknie w kask jak przeginam ale generalnie lubi ostrą jazdę :smile: Mam to na co dzień i nie zdaję sobie z tego sprawy, jakie mam szczęście. Dopiero jak ktoś mi o tym napisze... Życzę wszystkim takiego plecaczka!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zrobione filmiki, piekne krajobrazy, az z przyjemnoscia sie oglada, aby wiecej takich wstawek, ja tez krece filmiki z wyjazdow i wiem ile to pracy,

mam pytanie techniczne jaki program uzywasz i jak kamerka,

kiedys tez mialem GS500, bardzo fajna maszynka, :buttrock:

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zrobione filmiki, piekne krajobrazy, az z przyjemnoscia sie oglada, aby wiecej takich wstawek, ja tez krece filmiki z wyjazdow i wiem ile to pracy,

mam pytanie techniczne jaki program uzywasz i jak kamerka,

kiedys tez mialem GS500, bardzo fajna maszynka, :)

Kamera nadaje się do muzeum techniki :biggrin: - pierwsza z serii handycam Sony analogowa 8mm. Jakość nagrań słaba, po zrzuceniu na kompa i kompresji jeszcze gorsza... Składam głównie w Ulead VideoStudio 11.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamera nadaje się do muzeum techniki :icon_twisted: - pierwsza z serii handycam Sony analogowa 8mm. Jakość nagrań słaba, po zrzuceniu na kompa i kompresji jeszcze gorsza... Składam głównie w Ulead VideoStudio 11.

Pozdro

 

Nie przejmuj się starą kamerą- liczy się pomysł i inwencja- a to na 5+

Nie dość, że moto takie jak moje to na dodatek super zdjęcia i filmiki :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przemek,

Filmy są zarąbiste, respect :lalag: :lalag:

 

A jak zobaczyłem Sigmę i Pi to się zacząłem po podłodze tarzać :flesje: :flesje:

Widzę, że masz podobnie zakręcone pomysły, jak ja czasem.

 

PS. Jeździcie sami czy w grupce? Jakieś wyprawy w tym sezonie, a raczej jakie i kiedy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek,

Filmy są zarąbiste, respect :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

A jak zobaczyłem Sigmę i Pi to się zacząłem po podłodze tarzać :icon_exclaim: :biggrin:

Widzę, że masz podobnie zakręcone pomysły, jak ja czasem.

 

PS. Jeździcie sami czy w grupce? Jakieś wyprawy w tym sezonie, a raczej jakie i kiedy :icon_exclaim:

Jeździmy na dalsze wypady sami... Tak jakoś wychodzi bo nie ma chętnych, nie w tym terminie, nie tam itd.

Poza tym pewnie wszyscy kłamią bo prawdziwym powodem jest to, że nikt nie chce się wlec za GS`em :buttrock: i wcale im się nie dziwię hehe.

Ten sezon to prawdopodobnie kilka tygodni śmigania po Alpach.

Dzięki za dobre słowo o filmach :smile: Jak znajdę czas to dokończę film z wyprawy do Portugalii.

Pozdro

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mój film ale świetnie skręcony i pokazuje kilka przełęczy w Szwajcarii i więcej.... Po obejrzeniu już wiem gdzie pojadę w tym roku :icon_mrgreen: SUIZA2006

 

P.S. Zachęcam do umieszczania w tym temacie linków do filmików z podróży. Jest to bardzo pomocne w planowaniu wycieczek. Pod linkiem piszcie krótkie info o czym jest film.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zainspirowany filmikami Przemka swoją trase na lazurowe wybrzeże poprowadzilem przez Alpy :biggrin: Boję się tylko czy na poczatku września nie będzie tam za zimno. Ale co tam - ciepłe ubranka, grzane manety i można jechac. BTW-przed wyjazdem musze kupic nowe opony - lepiej kupić jakieś sportowe które będą sie super trzymać ale zlecą dosć szybko (myśle o Dunlop Qualifier) czy jakies turystyczno-sportowe które beda nieco mniej przyczepne ale wytrztmają o wiele dłużej? Z turyst-sport biorę pod uwagę nowe Dunlop RoadSmart lub Continental RoadAttack. Pozdrawiam

Edytowane przez bandita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

PrzemekB - filmy rewelacja ;)

Czekam z niecierpliwością na relacj z portugalii :crossy:

pozdr..

(Edytuje post żeby wszystko było w jednym miejscu)

 

MoToHiSzPaNia 2006- część 1

MoToHiSzPaNiA 2006- część 2

MoToHiSzPaNiA 2006- część 3

MoToHiSzPaNiA 2006- część 4

 

Miłego oglądania.

Pozdrawiamy

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek! gratulacje!!!

najlepsza Malta! pomysł z McPlanetą czad!!!!!!!!!!!!

 

Hiszpanie tez robiłeś w Ulead?

mozesz mi powiedziec co to za muzyka tuz przed McPlanetą leciała jak były napisy o mgle?

 

odzielne gratulacje dla Joanny! Kozacka dziwczyna! :icon_twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek! gratulacje!!!

najlepsza Malta! pomysł z McPlanetą czad!!!!!!!!!!!!

 

Hiszpanie tez robiłeś w Ulead?

mozesz mi powiedziec co to za muzyka tuz przed McPlanetą leciała jak były napisy o mgle?

 

odzielne gratulacje dla Joanny! Kozacka dziwczyna! :D)

Dzięki! :)

Ten kawałek to soundtrack z filmu "Requiem for a dream" pt: summer overture.

Hiszpanie robiłem w nowym dla mnie programie- Edius.

P.S. Asia to skarb :) . Jest zapalona do latania tak samo jak ja (jeśli nie bardziej :bigrazz: )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...