Skocz do zawartości

Czy ktoś zna niemiecki i ma konto na ebay.de?


Rekomendowane odpowiedzi

kelpi80-Dzieki za rady -już sie zarejestrowałem i napisałem do gościa meila po angielsku -mam nadzieje że zrozumie i odpisze.

 

Jak myslicie ile może kosztowac wysyłka takiego wydechu z niemiec do polski?

Witam. wysyłka do polski będzie pewnie kosztowała z 20€ :D

plus przelew kasy na niemieckie konto ;)

 

pozdrawiam

 

P.S. "leichte kratzspuren durch umfaller" no ale do cross-a to ryski sie nie liczą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja jak -za pobraniem?Żebym mu zapłacił po otrzymaniu przesyłki -nie przeleju mu kasy znim nie dostane wydechu.;)

 

leichte kratzspuren durch umfaller- yyyyyyyyyy yyyyyyyyy :biggrin: Czyli co -mocno zrysowany?

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w miare sie dogadalem z gosciem,problem w tym że nie wiem jak rozwiazac kwestie przelewu-chce 150 euro,jak mam mu przelac kwote w euro-jeszcze sie go spytam czy moge mu zaplacic w złotych.Bede musiał popytac chyba w banku

 

Mozesz wyprobowac serwis PayPal. Tam oplaty sa chyba najmniejsze i na ebayu wiele osob korzysta z tego typu platnosci. WU strasznie zdziera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opłaty najnizsze w Paypalu???? Tam nie ma opłat - jak ktos nie korzysta to niech sie nie odzywa wogole!!

W PP nie ma oplat przy wysyłaniu kasy, sa tylko opłaty jesli jestes sprzedajacym. Nie chcesz miec problemu z kolesiem i sie pierniczyc z tym 3 tyg. Zakadaj paypal - płacisz , koles w tej samej sekundzie wie ze zapałciłes i wysyła. Po kupienieu na Ebay PP sam podlicza wszystko , dodajesz ewentualnie jeszcze kwote za przesyłke jesli jest inna niz w opisie aukcji i klikasz zapłac i PP juz pałci. Sam se przelicza po kursie bakowym i płacie w takiej waluce w jakiej chce sprzedajcy, a tobie sciąga złocisze z konta.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sparawa z tym PP.Stworzyłem konto i wszystko byłoby ok gdyby nie to że obsługuje tylko karty maste card i visa a ja posiadam MAESTRO(bank ing) i ....... z tego chyba:(

 

 

Dogadaj sie z nim czy przyjmuje platnosc przez paypal. Sporo ludzi tego nie akcptuje. Jak sie zgodzi slij kase do mnie i ja mu przeleje :)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sparawa z tym PP.Stworzyłem konto i wszystko byłoby ok gdyby nie to że obsługuje tylko karty maste card i visa a ja posiadam MAESTRO(bank ing) i ....... z tego chyba:(

 

No to sobie zrob te VISE, ofert jest tyle na rynku ze tylko wybierac! No i zeby byla wypukla zadne electron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...