Skocz do zawartości

Zlot w Iławie - reaktywacja?


goja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

Niektórzy z was na pewno pamiętają zloty motocykli zabytkowych w Iławie. Niestety od kilku lat nie ma chętnych aby taki zlot zorganizować. Całkiem niedawno pojawiło się światełko w tunelu i jest szansa, aby w przyszłym roku zaprosić was na zlot, stąd moje pytanie i zarazem prośba:ilu z was chciałoby zaszczycić Iławę swoją obecnością i jak chcielibyście, żeby ten zlot miłośników 2oo wyglądał?Czy pozostać przy tradycji zlotu weteranów, czy jednak zorganizować zlot otwarty?Jaki termin byłby najdogodniejszy?Liczę na wasze pomysły i żywą dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St@f nic się nie martw - wybierzemy taki termin, żeby nie kolidował z innymi zlotami a miło wspominasz bo?Jakieś szczegóły, propozycje, życzenia???Na razie zlot jest w planach, więc wiele można zrobić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Iławie? Jak najbardziej jestem za. W końcu bym poznał trochę iławskiej motocyklowej braci. I tak zawsze nerw mnie szarpie jak siedzę w Iławie i przez okno obserwuję jak ktoś beztrosko lata a moja baby w garażu w Olsztynie stoi.

 

Trzeba poczekać do czasu, aż będzie jakiś kalendarz zlotów na 2008 rok i ładnie się wstrzelić w termin. Dobrze by było gdyby zrobić w terminie jakiejś większej imprezy w Iławie - to by też na pewno ludzi ściągnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślę że najlepiej byloby aby to był zlot otwarty, życzenia? aby pogoda dopisala :bigrazz: bo jak ostatnio sie wybralem to w jedna stronę w deszczu smigałem a na miejscu sloneczko, pamietam tez w jezdzcie na zlot droga sie rozplyneła po deszczu (bodajrze glina była tam :wink: ) ale wszyscy dali rade przy wyjeździe na parade, propozycje? mysle (bo nie pamiętam) żeby śłużby miejskie wciągnąc w organizacje przejazdu zlotu do centrum aby uniknąc dluższych przestojów w czasie jazdy, co mi sie podobalo ?? oczywiście klimat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...