Skocz do zawartości

GSX 1400


MisterBIG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, tysiaczny egzemplaz z "wgniotka" w trakcie transportu. :icon_rolleyes:

Nie kupilbym bo nie lubie kretaczy. Przeciez mozna napisac ze jest taka i taka wgniotka bo ktos kiedys leciuchno sie wykopyrtnal, ze podjedziemy sobie na serwis zbadac motocykl, sprawdzimy od A do Z, dam jakas gwarancje rozruchowa, porozmawiamy szczerze - i nie wieze ze jesli jest wszystko ok to nie dojdzie do spisania umowy przy kawce lub herbatce.

Kupowalem auto, znalem jego wady i jeszcze gosc dal mi na pismie gwarancje na silnik, ze przez rok pokrywa wszystkie koszta naprawy silnika. Niestety nie mial okazji, bo wszystko gra. Byl pewny i wiedzial co sprzedaje.

Coz dodac, kochana Szwecja w ktorej jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tysiaczny egzemplaz z "wgniotka" w trakcie transportu. :notworthy:

Nie kupilbym bo nie lubie kretaczy. Przeciez mozna napisac ze jest taka i taka wgniotka bo ktos kiedys leciuchno sie wykopyrtnal, ze podjedziemy sobie na serwis zbadac motocykl, sprawdzimy od A do Z, dam jakas gwarancje rozruchowa, porozmawiamy szczerze - i nie wieze ze jesli jest wszystko ok to nie dojdzie do spisania umowy przy kawce lub herbatce.

Kupowalem auto, znalem jego wady i jeszcze gosc dal mi na pismie gwarancje na silnik, ze przez rok pokrywa wszystkie koszta naprawy silnika. Niestety nie mial okazji, bo wszystko gra. Byl pewny i wiedzial co sprzedaje.

Coz dodac, kochana Szwecja w ktorej jestem.

 

 

nie kupil bys bo koles napisal ze wgniotka powstala w czasie transportu a nie np podczas gleby parkingowej ?:|

jesli takiego czlowieka nazywasz kretaczem to chyba dawno nie byles w Polsce :wink:

 

Moto jak na moje oko wyglada super, a w tym ze wystawione jest po raz drugi nie widze nic zlego, znam ludzi ktorzy sprzedawali igły po pol roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupil bys bo koles napisal ze wgniotka powstala w czasie transportu a nie np podczas gleby parkingowej ?:|

jesli takiego czlowieka nazywasz kretaczem to chyba dawno nie byles w Polsce :)

- Dokladnie tak, bo nie chodzi o samo uszkodzenie, zapewne jest to "pierdola". Chodzi o fakt, ze ktos jest nieszczery wobec mnie a ja bajek nie kupuje.Innymi slowy nie wierze w tekst, ze przewrocil sie w transporcie. Co prawda moze to byc wyjatek, ale on tylko potwierdza regule. Ogladam mase sprzetow na necie i wieeele ma wgniecenia na baku po wywrotkach w transporcie. Litosci!

Moto jak na moje oko wyglada super, a w tym ze wystawione jest po raz drugi nie widze nic zlego, znam ludzi ktorzy sprzedawali igły po pol roku...

Igla nie igla, moze to tez swiadczyc ze niejeden robil ogledziny i podziekowal. Skoro cena jest kuszaca (a jest, bo ten sam motocykl w Szwecji, w tym podobnym malowaniu i z rocznika '02 oraz '03 kosztuje na nasze:

1) gsx 1400 23.200 zl

2) gsx 1400 22.400 zl

3) gsx 1400 24.000 zl

Biorac pod uwage, ze w Szwecji motocykle nie sa specjalnie drogie a przy tym, ze nie ma na drogach padaki, to ten z allegro przy tych niebitych-szwedzkich jest jak za darmo.

Pozdro

Edytowane przez respe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzac przed kompem nie udowodnisz ze moto to szrot, jedynie dla tego ze jest w dobrej kasie i ma wgniotke na baku. Pozatym gsx 14000 to malo popularne moto w PL, wiec nic dziwnego ze jest male zainteresowanie i do tego nie w sezonie. Ale jak napisales MOZE to o czyms swiadczyc. Ja wystawialem moja DRZ chyba z 5 razy i nikt nie ogladal, wkoncu przyjechal kupiec i zabral :)

Jedyna rada to pojechac i obejrzec bo po zdjeciach nikt Ci nic nie powie. Wedlug mnie ten temat nie powinien sie znajdowac w tym dziale

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tysiaczny egzemplaz z "wgniotka" w trakcie transportu. :banghead:

Nie kupilbym bo nie lubie kretaczy. Przeciez mozna napisac ze jest taka i taka wgniotka bo ktos kiedys leciuchno sie wykopyrtnal, ze podjedziemy sobie na serwis zbadac motocykl, sprawdzimy od A do Z, dam jakas gwarancje rozruchowa, porozmawiamy szczerze - i nie wieze ze jesli jest wszystko ok to nie dojdzie do spisania umowy przy kawce lub herbatce.

Kupowalem auto, znalem jego wady i jeszcze gosc dal mi na pismie gwarancje na silnik, ze przez rok pokrywa wszystkie koszta naprawy silnika. Niestety nie mial okazji, bo wszystko gra. Byl pewny i wiedzial co sprzedaje.

Coz dodac, kochana Szwecja w ktorej jestem.

 

 

 

o jessssssssssssssssso nastepny bardziej szwedzki od szweda :lapad: powinienes dodac U NAS W SZWECJI :icon_exclaim:

 

 

 

siedzisz w szwejci w kraju gdzie wilgotnosc i zasolenie powietrza jest tak duze ze wszystko rdzewieje w oczach i krytykujesz faceta chcacego sprzedac moto

 

znasz czlowieka :)

widziales moto :D

 

to co ty mozesz powiedziec :icon_question:

 

a tak na marginesie nie raz widzialem jak przewozone sa motory i nie zdziwil bym sie ze wgnieciono cos podczas transportu

 

 

nie wypowiadm sie w takich tematach jak nie znam sprzedajacego ani sprzeta :icon_twisted:

 

 

jak juz musisz to uzyj jakiegos argumentu widocznego na zdjeciach a nie ceny ze szwecji :banghead:

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jessssssssssssssssso nastepny bardziej szwedzki od szweda :lapad: powinienes dodac U NAS W SZWECJI :)

siedzisz w szwejci w kraju gdzie wilgotnosc i zasolenie powietrza jest tak duze ze wszystko rdzewieje w oczach i krytykujesz faceta chcacego sprzedac moto

 

znasz czlowieka :)

widziales moto :D

 

to co ty mozesz powiedziec :P

 

a tak na marginesie nie raz widzialem jak przewozone sa motory i nie zdziwil bym sie ze wgnieciono cos podczas transportu

nie wypowiadm sie w takich tematach jak nie znam sprzedajacego ani sprzeta :flesje:

jak juz musisz to uzyj jakiegos argumentu widocznego na zdjeciach a nie ceny ze szwecji :banghead:

pzdr

Po pierwsze nie "bardziej szwedzki", a nawet zeglbym wcale szwedzki. Po prostu odetchnac idzie na mysl, ze nie jestem tu skazany na takie walki. A gdybym mial cos dodac to dodalbym bez namyslu.

Po drugie: Jakie zasolenie, jakie rdzewienie i jaka wilgotnosc? Tej jesieni nie spadlo prawie nic deszczu w moich stronach, wiosna rowniez niewiele (jestem w poludniowej Szwecji). Poza tym bawie sie w porownywanie temperatur Szwecja - Polska i cala jesien o kilka stopni cieplejsza tu niz w Polsce. Latem cholerne upaly. Sniegu poki co bylo w tym roku moze dwa dni (i zniknal momentalnie). To co piszesz to jakies legendy i bajrony, wiec wybacz bo z tego co piszesz wynika ze w Polsce to susza a tutaj to pod woda ludzie zyja (zasolona)!

 

Po drugie znajac sprzedajacego i sprzeta mozna powiedziec napewno wiecej, co nie oznacza ze znajac jego opis z ogloszenia i widzac zdjecie moto nie wolno slowa wypowiedziec, bo zaraz ktos ma wonty ze czlowiek zabiera glos! Czy ja mowie, ze to padaka na 100 %? Mowie, ze podejrzane jest to co jest podejrzane (ilez to sprzetow uszkadza sie w transporcie na przykladowym allegro, czy tam otomoto. Ilez sprzetow jest po dziadkach emerytach, ilez od kobiet i ilez jezdzonych turystycznie skatowanych makabrycznie ?

 

Ktos pyta o moto, moze nie wie ze takie gadki to standart w ogloszeniach, wiec lepiej go wyczulic na to gdy pojedzie z zamiarem kupna nie ?

 

Browar i pozdrowienia ;)

 

 

 

do zajc: Chcialem zerknac na ta Honde Twoja, masz gdzies zdjecia na necie ? Mam szczere zamiary !

Edytowane przez respe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...