Skocz do zawartości

jak taka sprawa wyglada


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic yamahe dt 125 zarejestrowana w polsce od 2002 roku motor przewinął sie przez 2 włascicieli i ani jeden ani drugi wlasciciel nie przerejestrowali na siebie tego motoru i motor nei ma aktualnego oc jak wyglada sytuacja z mojej strony jesli kupiłbym ten motor i zarejestrowal na siebei jest jakas kara ???

I mam tez druga sytuacje jest na sprzedaz aprilia etx motor sprowadzony do polski x lat temu i nie byl rejestrowany w polsce jakbym go kupił i zarejestrował to tez jest jakas siara ?? oczywiscie umowe bym spisał z tym wlascicielem ktory sprowadzil motor i nie rejestrowal go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic yamahe dt 125 zarejestrowana w polsce od 2002 roku motor przewinął sie przez 2 włascicieli i ani jeden ani drugi wlasciciel nie przerejestrowali na siebie tego motoru i motor nei ma aktualnego oc jak wyglada sytuacja z mojej strony jesli kupiłbym ten motor i zarejestrowal na siebei jest jakas kara ???

I mam tez druga sytuacje jest na sprzedaz aprilia etx motor sprowadzony do polski x lat temu i nie byl rejestrowany w polsce jakbym go kupił i zarejestrował to tez jest jakas siara ?? oczywiscie umowe bym spisał z tym wlascicielem ktory sprowadzil motor i nie rejestrowal go

 

 

 

 

1 yamaha dt 125 jesli kupisz ten motor i bedziesz miał ciagłosc umow tzn kto komu po kolei go sprzedał i ostatni sprzedal go tobie to nie widze zadnego problemu w dniu zakupu idziesz oplacic oc na podstawie umowy zakupu i jest ok ( z twojej strony oni niech sie martwia )

 

 

 

2 aprilia etx jesli człowiek ktory go sprowadził spisze z toba umowe z aktualna data i sa wszystkie niezbedne dokumenty z kraju pochodzenia to on ma problem ( chyba ze jest umowa z kraju pochodzenia na tego sprzedajacego z jakas rozsadna data np 15 listopad 2007 r )

 

 

jak z yamaha sytuacja jest jasna tak z ta aprilia taka sobie :)

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) podobno kary za niezarejestrowanei motoru sa dosc spore :rolleyes:

 

to umówmy się, że następnego posta napiszesz, jak już sprawdzisz sobie, choćby telefonicznie, i będziesz pewny, dobrze? bardzo proszę. bo po stanie twojego licznika widać, że lubisz tak sobie bez sensu poklepać po klawiaturze...

 

w tym drugim przypadku sprawdź - na forum na przykład - jakie będą ci potrzebne dokumenty do rejestracji. np. czy sprowadzający opłacił odpowiednie cła i podatki

 

BTW oczywiście odpowiedź jest w archiwalnych postach :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...