Skocz do zawartości

KTM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam motorka dla siebie,czy jest taki KTM podobny do KTM 530 EXC-R 2008 ale żeby mógł wjeżdżać na droge.Gdyby KTM 530 EXC-R był dopuszczony do ruchu drogowego nie było by kłopotu ale nie jest skoro nie ma kierunkowskazów ani lusterek.Potrzebuje crossa enduro wyglądu właśnie tego KTM'a.Mam zamiar przeznaczyć na motor 30 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ojcem postanowiłem sprzedać mój rower do DH , motorek enduro i skuterka.Do tego dołożyć sporo i kupić jeden bardzo dobry motor.Chodzi mi o kierunkowskazy i lusterka,on ich nie ma w związku z czym domyślam się że po ulicy nim nie pojezdzisz.Są może wersje z kierunkowskazami i lusterkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to spoko :flesje:.

 

http://allegro.pl/item269305842_ktm_530_ex..._rok_nowy_.html

 

Ten link chyba wszystko wyjaśnia, czekamy na Twoje fotki na tym 'motorku' a najlepiej filmik jak sobie latasz hehe, powodzenia i niewielu złamań życzę :notworthy:.

ps. Ty tak czy siak nie pojeździsz po drodze wcześniej niż w ok 2010 roku, chyba nie masz prawka kat. A w wieku 15, no chyba, że tata Ci załatwił, bo domyślam się, że sporo pieniążków ma (skoro dokłada ok 20 000 zł do Twojego motorku) :biggrin:.

pozdro

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak kupisz taki motor to bedzie tragedia.

Po pierwsze wyobrazasz sobie jaka ten motor ma moc ? to nie sa przelewki.. widzialem jak takie cos jezdzi..

Po drugie to nie jest do konca taki super motor.. Fakt technicznie jest na bardzo wysokim poziomie ale Trzeba w niego inwestowac czyli go serwisowac wymiana oleju lancuszka itd. i to w dodatku nie rzadko tak jak w lajtowych sprzetach..

Kolejna rzecz w wieku 15 lat nie masz prawka na taka pojemnosc nawet na 125 jeszcze nie masz wiec jak chcesz wyjechac tym motorkiem na ulice ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wierzyć albo nie,obecnie nie mam nawet karty rowerowej i śmigam 125 po Warszawskich ulicach.Większość wakacji jezdze po lasach i na serio 125 to dla mnie już zamało.Nie mam zamiaru tym nowym motorkiem śmigać w mieście absolutnie , ale na zadupiu gdzie mam dziełke czemu nie??

 

ENDUROMASTER jeżeli rzeczywiście wszystko dodają w pudle o czym wspomianałem to super wszystko jasne.

Edytowane przez janosikk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko, postaw sobie jeszcze rampę FMX na działce i będziesz latał. Te sprzęty są stworzone na działki wręcz!

 

...

 

A tak na poważnie to po prostu ten sprzęt będzie dla Ciebie za mocny, poza tym nie kumam tego jak namówiłeś ojca na dołożenie ok. 20 000 zł do motorku nie mówiąc już o tym, że chcesz nówkę i nie wiem po co, chyba, że jesteś zawodnikiem?

 

Dobra off się robi, moim zdaniem temat został już rozwiązany, moderator może zamknąć.

 

PS. osobiście nie wierzę w to co pisze janosikk ale to już moje zdanie i nikt nie musi się ze mną zgadzać :D dla mnie to chyba dziecko neostrady jak to mówią.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej ma być motor dla ojca ale ja na działeczce będę śmigał.Ja jak i ojciec jesteśmy napaleńcami na dobre motorki a takimi wydaje mi się być ten KTM.Na przyszły sezon jak dobrze pójdzie bede już śmigał.

 

Pozdrawiam można zamknąć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem crasch tobie żal dupe ściska i jesteś po prostu zazdrosny i nie wiem chłopie do czego dążysz :icon_eek: zadał chłopak konkretne pytanie.. nie znasz na nie odpowiedzi to sie nie udzielaj !!! :bigrazz: ;)

 

Człowieku, Ty się najpierw czytać naucz i obcykaj cały temat zanim takie debilne teksty do kogoś puścisz, to właśnie ja mu jako pierwszy odpowiedziałem i objaśniłem sytuacje, później tylko wyraziłem swoje zdanie odnośnie tego jak widzę 15-latka bez doświadczenia na 520 EXC-R.

Tyle, offtop to właśnie ty zaprezentowałeś chłopcze.

żubr, nie kasuje tego posta, nie będzie jakiś Nitro mnie obrażał na forum publicznym bez odpowiedzi z mojej strony.

 

Temat jak dla mnie do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...