Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tak sobie tylko mysle

zeby nagrac cos na MP3 czy MP4 to trzeba miec kompa??

a najlepiej z dostepem do netu

i mozliwoscia sciagniecia jakiejs muzy

albo ja sie nie znam

 

a no i te media :clap: qdlaty niech TVN zabierze do kletna :icon_mrgreen:

Internet i kompy dzieciaki mają, ale zawsze są jekies potrzeby....w przyszłym tygodniu będe wiedział po rozmowie z dyrektorką i wychowawcami....

 

Internet i kompy dzieciaki mają, ale zawsze są jekies potrzeby....w przyszłym tygodniu będe wiedział po rozmowie z dyrektorką i wychowawcami....

Podobno w Kletnie mają być dziennikarze CNN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no to gitarka koniec obaw

bedzie 100% satysfakcji

 

 

ale ja jestem do tylu :clap: :icon_mrgreen:

 

Podobno w Kletnie mają być dziennikarze CNN...

 

przez satelite na zywo ;)

 

 

.

 

.

 

Marcysiek Dangiel ma jakies problemy

z wejsciem na 4um i prosil o dopisanie na liste

 

Dangel X2 sadejowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff.....przebrnołęm przez całą tonę spamu. Zaczynam tworzyć listę uczestników i noclegów odnośnie spotkania Viragowców (18-20.04.2008r)

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2

 

Przy Bikers Choice (garaż, sołtysowa):

- cyklotron x2, cbr x2, bmw x2, diesel x2, Krasnal x2, cezesek x2, TomaszMilewski x2

 

Chata Wiedźmina (?)

Zosia, Przemo

 

Sądejówka:

mmm753 x2, Kjujik x2, Kozak x2 (lubx1), qdlaty2004 x3, ROUTE66RIDER x2, KaKa x1, Lukkasia,

Powell, Virago Yama x1, Jan Kalin x1, Marek 73 x1, Strażak x2, Dangel x2, Jęderk342 x2,

Misiek x1 (lub x2), BlackGodiva x1,

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe

 

Z wyczytanych postów na 4Um, forum EKG, oraz forum Virago, wynika, że chętni na wspólne spotkanie są jeszcze (z góry przepraszam jeśli kogoś pominąłem w tej tonie spamu):

wwwolti x1, bartic x1, PitaM x1, jaroga x2, mx-wulkan x1, homer666 x1, dono x1, yanointruder x1, KingRider x2, Xylena x2, Marcin79, Jesio26, NICO, ARCHER, wolbi, Gliwicki, dono, jaro x1, KATAN, Amazon, Ayo007, MRÓWA76, Monika, Robson, Peny

Proszę o okreslenie ilości osób oraz miejsc noclegowych. Do dyspozycji są jeszcze miejsca w Sądejówce oraz w Śnieżniku.

 

Jednocześnie proszę o potwierdzenie deklaracji przekazania podarunków przez homer666, Kaka, yanointruder oraz grupę sponsorów z o.o.o.

 

Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś pominąłem lub pomyliłem się co do nicka, noclegu oraz ilości osób. Proszę o korekty.

 

Jutro podam nr konta odnośnie zbiórki na dzieciaki......

Pozdrawiam.... ;) :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią podaje dziś numer konta, na które należy dokonywać wpłat. Zaproponowana przeze mnie kwota to 15 zł (zapadła decyzja w gronie w gronie motonitów, z którymi rozmawiałem, aby nie tworzyć znaczka zlotowego, a pieniądze przeznaczyć na dzieciaki z domu dziecka w Domaszkowie). Oczywiście wymienione pietnaście zeta jest to kwota w pełni dobrowolna i nie jest warunkiem uczestnictwa w spotkaniu. Komisyjnie (przy udziale czynnika społecznego) dokonane zostanie jej rozliczenie. Poza tym jesli ktoś ma wolę dać więcej to bez krępacji....Dyrekcja domu dziecka wespół z wychowawcami ma okreslić, co im jest najbardziej potrzebne i za zabrana kwotę dokonamy zakupu....

 

95 1020 5095 0000 5502 0035 8457, w tytule przelewu, przekazu lub inszego dowodu wpłaty prosze podać swoj nick....

 

Ps. Do grupy O.O.O. - rozumię, że Wasza deklaracja co do nagród jest aktualna i będziecie się zbierać we własnym zakresie na zapowiadane nagrody za konkurs plastyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Do grupy O.O.O. - rozumię, że Wasza deklaracja co do nagród jest aktualna i będziecie się zbierać we własnym zakresie na zapowiadane nagrody za konkurs plastyczny...

 

 

JASNA SPRAWA SłOWO SIę RZEKłO

nagrody będą tak jak napisałam

wpłata na konto też będzie

oczywiście wpłacam ja i Jędruś

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...