Skocz do zawartości

ilu nas jest !!!!


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliśmy się kiedyś na zlocie w debrznie chyba w 2001 r) wtedy przyjechałem z ojcem na simsonie :D ) . Jakiś czas później w Wałczu na dolnym (miałeś wtedy problem z węzykiem od paliwa ) . ..

 

 

Cosi mi się przypomina.... :flesje:

ale kolega widzę we właściwym kierunku się przemieszczasz!!

Pozdro!!

Ps. I do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema Kola ! Jak stopnieje snieg i nie bedzie syfu/ soli na drogach to smigamy :) bo w tym roku to jedynie quada przepalalem ,a jajo czeka :D

Czesc Przemo siedze w domu i nie ogarniam juz,kiedy ten piepszony snieg stopnieje,mam nowy naped zalozony i chce go wyprobowac.Dla mnie nie musi byc cieplo,byle tylko nie bylo slizgo.

 

Kola a co Ty tutaj, tylko ściem nie wal żadnych bo Cie wywalimy! :bigrazz:

Siema zibubus!

Siemanko Asia. Pytasz co ja tu robie? a czytam sobie rozne opinie i czuje ze mam jakis kontakt z motocyklistami,skoro nie mozna sie spotkac na drodze to chociaz tutaj wymienie opinie.Ale zdecydowanie bardziej wole kierownice Xa niz klawiature. Myslisz ze jak sciemnialem w pracy to tutaj tez bede...nic podobnego. Pozdrowionka.

 

No Kola nie sciemniaj Asiuli :).

Zmienilem sie po wypadku...juz nikogo nie sciemniam,chyba sie nawrocilem,alleluja! :icon_evil:

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola- Ty i nawrócenie hahaha to jak ja na rowerze! :icon_twisted: Do pracy sie weź lepiej!! :P

Ja chce isc do pracy ale lekarz mi zabrania...gnojek jeden.

A pozatym w styczniu sa mrozy wiec nie bede rano wstawal i marzł,w lutym slisko bo odwilz a w marcu to juz sezon sie zaczyna...i gdzie tu czas na prace?

 

A swoja droga to ilu nas tu w koncu jest? zliczyl ktos...

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...