Skocz do zawartości

ilu nas jest !!!!


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak beda ci odpowiadaly (...) zapraszam na www.husaria.pila.pl jak lubisz szybko lub enduro - tez sie znajda u nas. No i zawsze mozesz liczyc na nszych przeciwnikow czyli prawdziwych motocyklistow ;-)
Wiec ja kocham wszystkie motocykle i troche juz liznalem roznych sprzetow (...) A kto to sa Ci "prawdziwi motocyklisci" i czemu sa Waszymi przeciwnikami?

Witaj Maciej! Dostrzegam u moich kolegów pewne problemy semantyczne, które są źródłem nieporozumień. Nie ma w naszym mieście i środowisku motocyklistów radykalnych podziałów, a jeśli ktoś taką propagandę uprawia szkodzi wszystkim. Jak w każdej zbiorowości mamy pełen przekrój sprzętów, grup wiekowych i ambicji. Może to sprawiać, a szczególnie wśród swoich, wrażenie podziałów choć w rzeczywistości to normalne zjawiska. Jedno jest pewne - spotkasz w pilskich bikerach życzliwych kumpli, na których zawsze będziesz mógł liczyć niezależnie od ich wieku i doświadczenia. A opinie wyrobisz sobie sam. Region i poszczególne miejsca są ciekawe i dostępne; drogi - hm... jak inne. Najważniejsze, żebyś czuł się tu dobrze czego Ci życzę :lapad:

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ooo Brzoza, a co Cie w okolice Piły sprowadza? :)

Pozdrawiam!

:buttrock:

 

Witaj

postanowiłem tam spędzić życie :cool:

A sprowadzają mnie lasy jeziora i rzeki, bez których życie jest puste.

Pochodzę z Wałcza, więc tak jakby wracam do Domu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock:

 

Witaj

postanowiłem tam spędzić życie :cool:

A sprowadzają mnie lasy jeziora i rzeki, bez których życie jest puste.

Pochodzę z Wałcza, więc tak jakby wracam do Domu :icon_biggrin:

 

ee no to elegancko :) oby do zobaczenia na trasce, albo gdzieś na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...