Skocz do zawartości

Narbajdziej Hardcore'owy motocykl BMW


Rekomendowane odpowiedzi

HP 2 to hardenduro

 

a

 

HP2 S to sport - no moze sport :biggrin:

 

Kolego Patriko, albo Ty sobie robisz jaja albos troll internetowy. Z SP2 na bandita-niezle :D Jeszcze niedawno pisales ze masz 9tke, widze ze zmienny jak kobieta jestes :)

Jezeli tylko masz prawo jazdy ,to mozesz w salonie BMW Smorawinski zamowic jazde probna. Na pewno zmienisz zdanie!

Ja bylem niezle rozwalony precyzja prowadzenia tych motocykli. Jedynie seria GS mi nie pasi-ale przeciez nie kazdemu musi...

Co do tematu-HP2 wyglada super! Co do docinek o tarciu cylindrami, slyszeliscie moze o Boxer Cup?

Gdyby nie cena motocykli BMW to chetnie bym zamienil swoja japonie na cos z serii K1200S lub R :) Obiegowa opinia o BMW czy HD mowiaca ze to motocykle dla snobow nie bierze sie oczywiscie znikad. Tak sie sklada ze moj kumpel sprzedaje BMki u Smorawinskiego. Wiec zdarza mi sie jezdzic na rozne imprezy z jego klientami. Duza czesc tych ludzi to faktycznie raczej posiadacze niz uzytkownicy motocykli. Ale mam wielu znajomych na BMW i HD z ktorymi mozna rowno szorowac podnozkami asfalt i robic po kilkaset km dziennie. Wiec nie uogolniajcie, bo wsytd wam moze byc jak was "preclowe" BMW lub HD objedzie :D

 

Zajc nie przejmuj sie :biggrin: ja juz powoli sie przyzwyczajam :icon_razz:

 

Jeszcze raz powtarzam, była SP2 a co będzie... NIE WIEM. Nie wiem ile będę miał pieniędzy w marcu, czy będzie to X tysięcy czy XX tysięcy. A profilu nie uzupełnie :icon_razz: Bo mam taki kaprys.

 

Wiela kosztuje SP 2 ? Miales, sprzedales, i kasy Ci brakuje ? No chyba, ze czolg po niej przejechal to wtedy zmienia to postac rzeczy, ze Ci moze tej kasy brakowac. [ ( uzywki z regoly kosztuja tyle co nowa R 1 :icon_razz: ) no moze troche przesadzilem ) ].

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne BMW, szkoda że skopiowali lampe przednią od Gixera K1 ale nie jest żaden minus bo ta lampa jest bardzo ładna :flesje: Te niebieskie felgi srednio pasują ale poza tym jest jak najbardziej ok. Więcej nie ma co pisać - nie jeżdziłem...

Pozdrawiam Pix :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jak dla mnie troszku kosmiczny :icon_mrgreen:

Ale trzeba przyznać że BMW staje się coraz bardziej widoczne na rynku motocyklowym.

Kto wie może kiedyś będą na równi pod względem sprzedaży z Japońcami :clap:

 

P.S. I tak Kocham CBR 954 :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP 2 to hardenduro

 

a

 

HP2 S to sport - no moze sport :wink:

Zajc nie przejmuj sie :flesje: ja juz powoli sie przyzwyczajam :icon_mrgreen:

Wiela kosztuje SP 2 ? Miales, sprzedales, i kasy Ci brakuje ? No chyba, ze czolg po niej przejechal to wtedy zmienia to postac rzeczy, ze Ci moze tej kasy brakowac. [ ( uzywki z regoly kosztuja tyle co nowa R 1 :biggrin: ) no moze troche przesadzilem ) ].

 

:cool:

 

Panie KS... Proszę popatrzeć w mój profil czym się bujam... A jak nie pasi... To poskarż się moderatorowi :icon_mrgreen:

 

A co do swoich osobistych historii... Komu jak komu ale nie widzę potrzeby tłumaczenia się przed Tobą z żadnych życiowych sytuacji...

 

PS. Jak na 45 latka jesteś wyjątkowo złośliwy i posługujesz się bardzo prostackimi wyjątkowo uszczypliwymi metodami.

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...