Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może za dwa tyg? to jest 5.IV, moglibyśmy wtedy podskoczyć razem do Świdnicy na otwarcie sezonu? Godzina 12, Orle Gniazdo - znane chyba wszystkim :D

 

 

5 kwietnia ma byc jakis slub i odprowadzenie mlodych czy cos takiego wiec mozna obskoczyc 2 imprezy jednego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kwietnia ma byc jakis slub i odprowadzenie mlodych czy cos takiego wiec mozna obskoczyc 2 imprezy jednego dnia :crossy:

 

Ale narazie cisza w tym temacie.... ;)

Nie wiadomo gdzie i o której ma być ten ślub :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześ Bandyciory!

5.04.2008 Wybieramy się z Kolegami do Katowic, spotkac się z następnymi kolegami.

Będzie nas trochę. Generalnie będą same Suzuki.

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na spotkanie na stacji BP (wylot na autostradę przy MC Donald) o godz 10.00. (punktualnie) Najlepiej za pięc dziesiąta. O godsz 11 na Górze Św Anny spotykamy sie z następnymi i w Katowicach z resztą. Będzie na siła :) W Katowicach spotykamy sie w knajpce na coca coli, a powrót ok 17 do Wrocka.

Jeśli jest ktoś chętny na "bandyckie latanie" to telefon do mnie :

pięc zero dwa trzy cztery jeden zero zero szesc

 

Jacek

 

PS

W tą niedziele też umawiamy sie na polatanie. ok 11-tej Cel - Nowa Sól.

Zbiórka - proszę dzwonic, jeszcze nie ustalona gdzie. Będzie na kilka maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde musze się do was wybrać ;) Tylko proste.... wtedy cała kobieca część subforum się zjeżdża :D Ma się rozumieć męska też :wink: Okolic nie znam także liczę na jakąś przyjemną trase z jeszcze bardziej przyjemnym towarzystwie :lalag:)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitać szanowna ekipę z Wrocławia i wszystkich inny również :P

:P oraz szanowną Administrację forum , :P obiecuje nie zaśmiecać ;)

a miło będzie sie spotkać gdzieś na trasie :eek: jak mi znac dacie kiedy co sie dzieje :Pbo na dwa fora to troszkę za mało czasu mam jednakże postaram sie być na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać szanowna ekipę z Wrocławia i wszystkich inny również :banghead:

:icon_eek: oraz szanowną Administrację forum , :buttrock: obiecuje nie zaśmiecać :biggrin:

a miło będzie sie spotkać gdzieś na trasie :banghead: jak mi znac dacie kiedy co sie dzieje :Pbo na dwa fora to troszkę za mało czasu mam jednakże postaram sie być na bieżąco

 

HMMMM

A'propos zaśmiecania to mamy już POWITALNIE.... :biggrin:

 

Ale powitać kolegę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...