Skocz do zawartości

Honda Civic vs Mazda 323 F


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idze zima moto do garażu a autobusem się "nie chce" :clap:

 

Sprawa wygląda następująco:

do wydania ok 2000e+-300 (cena samochodu bez opłat)

 

Zastanawiam sie tymi dwoma modelami.Z opinii słyszałem że podobno do mazdy są trudno dostępne części. Który samochód byście wybrali i z jakiego powodu.

 

Oczywiście w grę wchodzą inne autka za podobną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to które w lepszym stanie spotkasz;] Pamietaj stare japończyki moga być zakatowane, wyrozbijane itp.

 

Wolał bym poszukać aut spokojniejszych w tej cenie zreszta Audi 80B3 trzyma sie wtym przedziale cenowym;] kolega ma nie za piękne Audi 90 które zakupił za 2 tys. na silniku bodjaze 2litrowym i całkiem fajnie mu to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie Mazda!! Jeżdżę swoją 6 lat i nic się nie zepsuło. Dostęp do części jest i nie są to tragiczne koszty. Ale że się nic nie psuje to nie musisz się tym martwić. A co do Hondy, to nie jest to zły samochód ale jakościowo gorszy. Jeżeli będziesz miał zadbaną Hondę to dłuuugo pojeździ. Na Maździe możesz polegać. Teraz też rozglądam się za autem i mam nadzieję, że kupię właśnie Mazdę lub Toyotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ze mazda (BA) ? 95< ??? to nawet bym sie nie zastanawial i taka kupil. Jestem jej uzytkownikiem od 4 lat wczesniej jezdzil nia moj brat , z wygladu wypas ,nic sie nie psuje ,czesci teraz jest duzo (ale nie wiem po co :)),a takiego civica ma kilku moich kumpli -fakt fajne autko , sam bym takie kupil ,ale zdecydowanie mazda wygrywa , natomiast jezeli myslisz o starszej wersji mazdy 323f 94>, wybral mym civica.

Edytowane przez PWL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem jazdę próbną mazdą i podobało mi się. :flesje:

Zawieszenie twardawe na równych drogach i w zakrętach jest super.

Nie miałem okazji jeszcze przejechać się hondą.

Jak narazie jestem zdecydowany na mazdę bo jest wydaje mi się przyjemniejsza w środku i

te piękne "bezramkowe" drzwi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem jazdę próbną mazdą i podobało mi się. :icon_twisted:

Zawieszenie twardawe na równych drogach i w zakrętach jest super.

Nie miałem okazji jeszcze przejechać się hondą.

Jak narazie jestem zdecydowany na mazdę bo jest wydaje mi się przyjemniejsza w środku i

te piękne "bezramkowe" drzwi. :buttrock:

A o ktorym modelu mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...