Skocz do zawartości

Uzytkownicy Yamah XTZ Tenere i Super Tenere łączcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory raczej pochlebne opinie słyszałem na temat motocykli z Szwajcarii, wiec opcje są dwie:

- albo tam ktoś ją doprowadził do tego stanu, a coś w takim stanie wizualnym, na 99% jest w takim samym technicznym

- koleś przywiózł kulke, wyklepał, pomalował i wyszła ST.

Tak czy siak, za tą kasę to się zupełnie nie opłaca.

Ja kupiłem 2 tyg. temu za 2k więcej, ten sam rocznik, ale w bdb stanie. Ty 2k do tego dołożysz na rejestracje + podstawowy serwis, a dalej będzie wyglądać jak na obrazkach (lyse opony, koniec lancucha, brak owiewki i srob w pozostalych)

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty po zdjeciach zgadujesz stan napedu nie wnikam :wink:

w sumie masz troche racji, jak mnie najdzie wena to zadzwonie i pogadam, a moze sie i przejade rekreacyjnie 180 km to akurat na niedzielna przejażdzke....

 

Heh, w sumie fakt - ja sie bardzo nie znam.

Ale tak sobie mysle, ze do takiej pieknosci z takimi oponami to nikt by nie zalozyl nowego napedu, ktory kosztuje troszke pieniazkow. :biggrin: Jakis tam zakres regulacji jest, ale pytanie czy lancuch mial dobre zycie do tej pory.

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl wygląda na stan agonalny. Rok temu za 2,5 tys wiecej sprzedałem 91r w stanie idealnym i zarejestrowaną... no chyba, że chciałbyś jeździć takim szrotem. Bo jeśli chciałbyś ją doprowadzić do jako takiego stanu to jest to nieopłacalne.

A może szukaj Xt600/660? Ja swoja xt600z kupilem za 3750 (poszukaj mojego postu w "Chwalę się". Ostatnio tez za jakieś 4 z małym kawałkiem znajomy kupił xt660 tenere 93 r z niezlym wyposazeniem.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl wygląda na stan agonalny. Rok temu za 2,5 tys wiecej sprzedałem 91r w stanie idealnym i zarejestrowaną... no chyba, że chciałbyś jeździć takim szrotem. Bo jeśli chciałbyś ją doprowadzić do jako takiego stanu to jest to nieopłacalne.

A może szukaj Xt600/660? Ja swoja xt600z kupilem za 3750 (poszukaj mojego postu w "Chwalę się". Ostatnio tez za jakieś 4 z małym kawałkiem znajomy kupił xt660 tenere 93 r z niezlym wyposazeniem.

 

 

ja juz sie Twoim xt600z podniecalem w "chwale sie" wiec moto mniej wiecej kojarze, naprawde bardzo fajnie sie prezentuje, a stan tech podobno nie gorszy niz wyglad, tylko ze ja juz mialem xt600 i ono na asfalty troche za wolne dla mnie bylo i mi weżykowało. Strasznie mi sie podobaja xtz750 ew. tdm 850, jak kupowalem gsxr to chcialem wlasnie tdm tylko nie mialem kasy na cos czym dało by sie chociaz dojechac do domu po zakupie.

no nic moze pod koniec sezonu ja bede bogatszy i motóry troche potanieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dozbieraj trochę kasy i kup sprzęt w lepszym stanie. Tutaj naprawdę musiałbyś spoooro dołożyc, żeby to miało ręce i nogi.

Może za to warna nie dostanę ;) xtzclub.pl tam ostatnio była omawiana xtz750 za coś lekko ponad 5 tys już zarejestrowana, ze znaną historią... może jeszcze aktualne

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum XTZ przegladam dosc nieregularnie i nic takiego nie spotkalem, moto do jazdy mam wiec mnie nie nagli, bede sledzil ogloszenia moze sie trafi cos za nie duzy pieniadz, w sumie nawet nie jezdzilem na ST moze po pierwszej przejażdżce zauroczenie mi przejdzie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...