Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008, oraz spotkanie przed


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja musze sie jeszcze dokładnie z kluczborkiem ugadać czy będą szybko jechać,bo bym tam dołączył

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomulus, jesli piotrek wyjezdza o 8 to my bysmy musieli kolo 7 wyjechac, i moglibysmy dołaczyc do wszystkich w lublincu tak jak mowisz. napisz mi twoj nr tel na PW bo zapomnialem zapisac w komorce i mi gdzies sie zapodzial

 

jesli bedziesz lecial przez zdzieszowice to mozemy sie spotkac na rondzie koło Autostrady w Gogolinie, ale dokładniej ugadamy sie przez tel kolo piatku

Edytowane przez LukaszXVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja lece przez Olesno, a Brylu ze mną nie chcesz jechać? Boisz dostać się po zębach za ubłocenie mojej hondy :banghead: a tak serio, to tempo sobie narzucimy raczej lajtowe, myślę, że wiecej jak 100-110 nie będę jechał, oczywiscie w terenie zabudowanym trochę mniej.

 

Co do Lublinca, to ja mam o jakieś 20 km dalej niż przez Olesno i pozniej Przystajń, ale mi to lotto. A Wy chcecie jechać na paradę? Czy tak jak ja sobie odpuszczacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio jakies choróbstwo mnie dręczy, ale do niedzieli chyba ozdrowieje jakos. W Wołczynie panuje lekki chaos, bo nie wiadomo jeszcze kto jedzie i tak dalej. Ale na oko z 6-7 maszyn poleci z samego wołka. Problem w tym, że jechanie w dużej grupie to jest naprawde kupa, bo non stoper żąglerka biegami jest i wolno sie bedzie jechało, podejrzewam ze koło 80km/h. Ja mam tył zajęty, więc nikogo juz nie wezme. Tak naprawde to dojechanie na Częstochowe w grupie 30-40 maszyn to niezła męczarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechanie na Częstochowe w grupie 30-40 maszyn to niezła męczarnia.

 

tak, popieram, myślę, zeby uformowac się w jakieś mniejsze formacje, np po 3-5 moto.

 

Ja sobie chyba podaruje. A to w takim razie od razu się wbijamy na te błonie pod klasztorem??/

 

tak, bo chcę wejść na mury obronne i zrobić fotki/filmik, jak to stado się wtłacza na błonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to jest, jak jechałem na górę sw. anny. Jechałem sam, nie z tąd ni z owąd nagle znalazłem się w paradzie 20 motocykli :icon_biggrin:

 

A co z tym Lublincem? Ustawiamy się tam? Bo tak prawde mówiąc, to jeśli nie tam, to marne szanse, ze odnajdziemy się w tłumie :-)

 

Ale mnie nosi, już nie umiem się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak ma być? ja około 8 rano wsiadam na maszynerię i gnam do Olesna, a pozniej do Lublinca, a następnie na Częstochowę.

 

To jak, na którą umawiamy się w Lublincu i w którym miejscu (nie znam tej miejscowości, więc proszę łopatologicznie)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...