Skocz do zawartości

Bajerki w naszych maszynach


M@łpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ze zalozysz ten swoj "elektroniczny rozrusznik"  :lol:  :lol:  :lol:

Buuuuuhahahahaha

No już niedługo belzebub przerobi sobie na 4-suwa swoje moto i już nie będzie mógł nic pisać na fotum o 2T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola o ktorych pisalem dostane w czwartek 10 lutego ale najprawdopodobniej bede mogl sie za nie zabrac dopiero pod koniec maja :P;);):P:P:(

zakichana matura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czlowiek nawet kilku dni nie ma aby poswiecic je dla moto :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jednak znajde jakis wolny weekend ...

napalilem sie na te kolka...

juz probowalem zalozyc - z przodem to bedzie pikus ( zdjac jedna tarcze bo na kiedo maja byc dwie i zfrezowac o jakis cm z tej strony co zdejmie sie tarcze ) i przod mozna juz zakladac bo nawet oska pasuje idealnie...

gorzej z tylem bedzie bo wahacz jest troche waski i malo miejsca na zebatke zostaje ale mam nadzieje ze to tez jakos rozwiaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja wymyśliłem ostatnio żeby zamontować prednią"owiewkę" od jakiegoś enduro. W kilku Fighterach widziałem taki bajerek i fajnie to wyglądało. Jeśli ktoś opisał taki pomysł to sory ale nie chciało mi się czytac wszystkiego :D

pzdr

AHTOH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tylnie kolo siedzi juz na swoim miejscu :)

pozosatalo jeszcze zamontowanie przedniego ale to juz bulka z maslem...

tylko jechac do goscia ktory ma tokarke dzieloną bo na zwykla za cholere nie wcisnie sie kola 16" i bedzie GIT !

powiedzcie mi jak sie teraz zarzuca fotki na forum bo w odpowiedzi nie ma takiej opcji.

i tak sie zastanawiam czy jest sens zarzucac footy dopiero zrobionego jednego kola czy dac jak zrobie oba...

 

MZ JEST THE BEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...