Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jesli ktos bedzie lecial przez Ostrów wielkoplski dajcie znac.. lub ktoz z okolic.. najlepiej pogadac na GG juz sie zorientowalem ze ktos z kempna bedzie sie wybieral.. wiec mysle ze sie zgadamy :flesje:)

 

Witam

 

no ja jade na 100% i chetnie sie przyłącze ale przelotowa max 100 bo ja totalny swierzak jestem ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

no ja jade na 100% i chetnie sie przyłącze ale przelotowa max 100 bo ja totalny swierzak jestem ......

 

Co roku leci przynajmniej kilka motorków z Ostrowa, w ubiegłym roku umawialiśmy się na schelu w Przygodzicach. Do kwietnia jeszcze kupa czasu z pewnością się dowiesz o której i gdzie będzie wyjazd na Częstochowę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pielgrzymka stala sie ewenementem jak my jedziemy z Katowic to do samej Czestochowy jest jedna rzeka motocykli niesamowity widok setki sprzetow praktycznie cala jezdnia jest zajeta przez motocykle swoja droga trzeba dobrze uwazac jadac w takim tloku ... juz sie nie moge doczekac

pozdrawiam

Edytowane przez chamsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku leci przynajmniej kilka motorków z Ostrowa, w ubiegłym roku umawialiśmy się na schelu w Przygodzicach. Do kwietnia jeszcze kupa czasu z pewnością się dowiesz o której i gdzie będzie wyjazd na Częstochowę.

Pozdro

 

No to milo to czytać .... :banghead: ... widze ze nawet tutaj duzo wiary z moich okolic ....

 

w takim razie do zobaczenia na trasie ..... :banghead: i czekam na jakies info odnosnie tej wyprawy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu dostepny jest plakat zlotowy.

 

plakat dostepny pod linkiem:

 

http://www.mojemotocykle.za.pl/JG2008plakat.jpg

 

tutaj pozostale informacje dotyczace zlotu

 

 

 

Drogi Przyjacielu,

 

Tegoroczne radosne rozpoczecie sezonu motocyklowego JASNA GORA 2008 odbedzie sie 20 kwietnia. Zbieramy sie na Gorce Przeprosnej od bladego switu. O godz. 10:00 ruszamy na Jasna Gore. O 12:00 Msza Swieta i poswiecenie motocykli.

Przywozimy zabawki dla sierot, kto moze. Z ubieglorocznej zbiorki czestochowski Caritas obdzielil wszystkie sierocince miejscowe a rowniez czesc zabawek pojechala na wilenszczyzne, do najbiedniejszych z nas, do Polskich dzieci na Kresach Rzeczypospolitej. Dzieci byly zachwycone i najserdeczniej motocyklistom dziekuja.

Do tego Komunikatu 1/08, dolaczony jest plakat, zachecam do wydrukowania i rozpowszechniania wszedzie, gdzie to mozliwe. Mozemy liczyc tylko na siebie, na motocyklistow. Pisma motocyklowe sa nam nie zyczliwe.

Na ubiegloroczna JASNA GORE 2007, wg. oceny czestochowskiej Policji, przyjechalo ponad 12,5 tyssiaca motocykli, ja tego nie widzialem, nie bylo mnie Tam, widzialem fotografie i film zrobiony przez naszych kolegow z klubu KNIGHT RIDERS:

Warto sobie to przypomniec, robi wrazenie.

W tym roku podobnie jak i w ubieglum bedziemy goscili na Jasnej Gorze strazakow z Ochotniczej Strazy Pozarnej z powiatu mieleckiego. Przyjada sztandary, chor i orkiestra. To Oni ufundowali naaszemu Stowarzyszeniu Sztandar, ktory juz dwukrotnie byl z motocyklistami nad grobami katynskimi.

12.01.2008 w Lodzi odbedzie sie kolejny Moto Weteran Bazar. W hali B na stanowisku 137 bedzie nasz namiot, czynny w godzinach 8:00-17:00. Tam mozna bedzie otrzymac duze i male, jasnogorskie plakaty...

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest plakacik :icon_mrgreen:

 

Jest też data Ogólnopolskiego otwarcia na Bemowie i jak zwyklę się pokrywa z Częstochową.

 

Ale na Bemowie już byłem więc olać i jedziemy na Częstochowę :cool:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest też data Ogólnopolskiego otwarcia na Bemowie i jak zwyklę się pokrywa z Częstochową.

 

 

 

czyzby jakies udowadnianie sobie czegos mialo miejsce ?? ehhhh... dobrze wiedza kiedy jest organizowana pielgrzymka to po co wioche robia?? z reszta bylem tam raz i mi wystarczy...

 

szkoda ze nie potrafimy sie zjednoczyc i zrobic tak zeby mozna bylo byc i tutaj i tutaj (np. tydzien po tygodniu)

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co bart_b... i teraz to jest nie na korzyść organizatorów rozpoczęcia na bemowie i rozpoczęcia w częstochowie...:/ poprostu myślą o zdobyciu większej ilości motocykli ale 12,500 chyba jest nie do pobicia...? :icon_question:

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze wtym roku znow bedzie wiecej motocykli niz w zeszlym roku z roku na rok jest nas wiecej niesamowite wrazenia a zauwazyliscie ta cisze jak jest msza? jest to co najmniej dziwne..tyle ludzi tyle charakterow tyle indywidualnosci a jednak klimat miejsca robi swoje dla mnie ewenement

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite wrazenia a zauwazyliscie ta cisze jak jest msza?

nom , szczególnie jak trzeba odpowiadać na słowa księdza , cisza jak cholera :biggrin: Pzdr , i pewnie do zobaczyska na J.G. bo w tym roku postaram sie też zalecieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...