Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się wybieram :) Startuję z Sycowa koło Oleśnicy ;) Gdyby ktoś miał zamiar tamtędy przejeżdżać, to dajcie znać i mniej więcej o której :)

gg#3804655 lub kom 607454744 :) Do zobaczenia na trasie, mam nadzieję :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maderick mozesz się podłączyć do ekipy lecącej z lub przez Kluczbork i Olesno np w Olesnie. Daleko nie masz :-)

 

hmm w sumie to masz racje :icon_twisted: tylko ze moja przelotowa to max 100 tak opracowałem ostatnio bo jak więcej to wir w baku :notworthy: chyba ze jak łańcuch nowy założę itp to może będzie trochę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni myslisz sie ale w Wawce zawsze zlot byl 2dniowy.

A jezeli pytasz o parade to warszawska i czestochowska nakladaja sie na siebie w niedziele.

No nie bardzo odkąd pamiętam parada w Warszawie zawsze była w sobotę :) ( w tym roku też tak jest planowana)

http://www.otwarciesezonu.com.pl/program.htm

 

czyli jak ktoś chce paradować w stolnicy i na JG to nie ma przeciwwskazań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jechał ktoś z okolic Rzeszowa ale jakimś mniejszym sprzętem? Ja chcę się wybrać na moim endurko (125 pojemności) i nie chcę spowalniać imprezki, więc szukam ludzi na podobnych sprzętach:)

 

 

Spkojnie możesz się przyłączyć, bedzię jechac duża grupa i też armatura więc przelotowa w okolicach 100-120.

 

Jeździlem już na zloty w towarzystwie 125 i spokojnie w takich granicach dają radę, więc jak chcesz.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który z niedzielnego planu imprezy jest aktualny:

1. http://www.mojemotocykle.za.pl/JG2008plakat.jpg

2. http://www.scigacz.pl/Otwarcie,sezonu,moto...Gorze,4810.html

 

...w pierwszym linku msza św. o 12-tej, zaś w drugim o 10-tej.

Mam nadzieję, że będzie jak w tamtym roku - ok. 12-tej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa dwie rozne imprezy i w sumie to nie wiem dla czego organizator podpina sie pod zlot gwiezdzisty w tak bezposredni sposob??!!!

 

tym bardziejk dziwi mnie ze scigacz.pl podaje oficjalnie taka informacje.

 

sprawdze to czy "stowarzyszenie rajd katynski" podpisuje sie pod sobotnia impreza

 

 

...w pierwszym linku msza św. o 12-tej, zaś w drugim o 10-tej.

Mam nadzieję, że będzie jak w tamtym roku - ok. 12-tej

 

 

 

MSZA JEST O 12:00 A INFORMACJE PODANE NA SCIGACZ.PL PODALEM DO WERYFIKACJI OFICJALNEMU ORGANIZATOROWI PIELGRZYMKI CZYLI "STOWARZYSZENIU RAJD KATYŃSKI"

 

TAKŻE "STOWARZYSZENIE RAJD KATYŃSKI" W JEDNYM Z TEGOROCZNYCH OFICJALNYCH KOMUNIKATÓW PODALO WZÓR PLAKATU KTÓRY ZAMIEŚCILEM

 

 

Odpowiedz zamieszcze

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tego wyniknie, tutaj kolejny, "oficjalny" organizator tej drugiej imprezy:

http://www.mlodzi-mlodym.pl/strona_glowna.php

To wszystko przypomina Przystanek Woodstock i inne "przystanki" które się pojawiały koło imprezy Owsiaka.

No i tak jak przypuszczalem organizator pielgrzymki czyli Stowarzyszenie Rajd Katynski nie podpisuje sie pod ta impreza i nie nawiazalo wspolpracy z 'Fundacją Mlodzi młodym" chcac zachowac adekwatną powagę do miejsca w ktorym ten sie odbywa. Poza tym impreza nie jest komercyjna i ten status pragnie zachowac co forma proponowana przez Fundację mocno to zaburza.

 

Przykro mi ze odpowiedz ze strony Fundacji na moje pytanie dla czego tak sie dzieje skwitowala mnie jako czlowieka który nie chce pomoc ofiarom wypadków.

 

jedyne co mnie razi w tym wszystkim to mocno nieelegancki sposob podpiecia sie pod zlot oragnizowany przez Stowarzyszenie i nieposzanowanie zalozen pierwotnego organizatora...

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ze odpowiedz ze strony Fundacji na moje pytanie dla czego tak sie dzieje skwitowala mnie jako czlowieka który nie chce pomoc ofiarom wypadków.

 

"Jesli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze." Fundacja korzystajac z okazji otwarcia sezonu organizowanego przez SRK moze w bardzo latwy sposob zasilic swoje braki w kasie. Wiadomo, ze impreza SRK jest znana wsrod braci motocyklistow i w zeszlym roku bylo kilkanascie tys. osob. Jak w prostszy sposob mozna zebrac kase, niz skorzystac z gotowej juz (chyba najbardziej licznej w polsce) imprezy motocyklowej. Prezesi fundacji swoja dzialke wezma, jakies ochlapy rzuca na pomoc ofiara wypadkow i tak sie biznes kreci. Szkoda, ze w tak perfidny i nieelegancki sposob, ale jesli komus zalezy tylko na kasie to zadne argumenty nie pomoga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze." Fundacja korzystajac z okazji otwarcia sezonu organizowanego przez SRK moze w bardzo latwy sposob zasilic swoje braki w kasie. Wiadomo, ze impreza SRK jest znana wsrod braci motocyklistow i w zeszlym roku bylo kilkanascie tys. osob. Jak w prostszy sposob mozna zebrac kase, niz skorzystac z gotowej juz (chyba najbardziej licznej w polsce) imprezy motocyklowej. Prezesi fundacji swoja dzialke wezma, jakies ochlapy rzuca na pomoc ofiara wypadkow i tak sie biznes kreci. Szkoda, ze w tak perfidny i nieelegancki sposob, ale jesli komus zalezy tylko na kasie to zadne argumenty nie pomoga. :biggrin:

 

 

jak dzialaja fundacje to ja wiem :)

 

 

Nie chce tu chlopakow oceniac czy beda cos z tego mieli czy nie i co faktycznie maja na celu bo to tylko oni wiedza w 100%. chodzi mi tylko o zachowanie pewnych zasad i to tyle.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią się wybiorę. 2008- to będzie mój pierwszy cały (oby!) sezon:)

widze ze z rzeszowa bedziesz smigal, wiec jak nam sie uda, to moze jakos sie polapiemy i pojedziemy razem? Tylko wczesniej przydalo by sie zarezerwowac cus w Czestochowie, pisz na gg jak by co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...