Skocz do zawartości

Powitalnia


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono VROC, przezacnych modernów i całą Vulcanerię !

 

Jeżdżę sobie ponad trzy sezony swoim bardzo słuchanym VN-em, a ponieważ mam już dla niego (i siebie) dużo czasu, postanowiłem dołączyć do szacownego grona jak również w miarę możliwości spotykać się na zlotach w tym też markowych, które (i bardzo dobrze) są zapowiadane.

Jestem posiadaczem nr. VROC # 31444, w związku z czym wnoszę do szanownych o przyjecie mnie w poczet........

........jak również o przydzielenie mi pięknego znaczka grupy, podobnego do skrzydełek lotniczych z którymi niedawno zakończyłem współpracę - sentyment jednak pozostaje.

PS.

Był to mój ostatni raport ;) - od tej pory jestem wolnym człowiekiem :crossy: , czyli emerytem - POZDRAWIAM !

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

- ar2r - DZIĘKI !

Edytowane przez Starszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Maciek

Proszę o przyjęcie do szacownego grona VN . Na swojej hulajnodze jeżdżę już jeden sezon ( 6000 mil ) i nie miałem przyjemności spotkać nikogo na VN. Może w tym sezonie będę miał więcej szczęścia. Lubię wschodnio-północne klimaty na podróże. Mój numer VROC: 31512

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Maciek

Proszę o przyjęcie do szacownego grona VN . Na swojej hulajnodze jeżdżę już jeden sezon ( 6000 mil ) i nie miałem przyjemności spotkać nikogo na VN. Może w tym sezonie będę miał więcej szczęścia. Lubię wschodnio-północne klimaty na podróże. Mój numer VROC: 31512

Pozdrawiam

 

....no i fajnie, jeszcze jeden !

- nie wiem z jakiego punktu Mazowsza określasz swoje wojaże - proponuje w strone południa, to spotkasz - a może na VULCANERII ?

...do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Maciek

Proszę o przyjęcie do szacownego grona VN . Na swojej hulajnodze jeżdżę już jeden sezon ( 6000 mil ) i nie miałem przyjemności spotkać nikogo na VN. Może w tym sezonie będę miał więcej szczęścia. Lubię wschodnio-północne klimaty na podróże. Mój numer VROC: 31512

Pozdrawiam

Witamy

Ja również pomyślałem sobie wcześniej że z tymi przypadkowymi spotkaniami VN-ów jest trochę trudno (nie licząc VULCANERII). No ale rzeczywiście...może w przyszłym sezonie. W końcu MAZOWSZE jakby trochę MAZOWIECKIE :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na forum jestem od dłuzszego czasu,ale tutaj pierwszy raz ;) Witam i pozdrawiam wszystkich miłośników Vulcanów :notworthy: Od kilku miesięcy jestem posadaczem Vn 800 Classic,w garażu jeszce dodatkowo "stary" bo z 84 roku LTD 440 :icon_biggrin:

 

Proszę o przyjecie w poczet grupy VROC.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Kolegów, czy to biłgorajsko-zamojskie Roztocze ?

Sempatico Kolega tam mój pomieszkuje :D

 

Dokładnie tak :bigrazz: Roztocze ciągnie się od Kraśnika (lubelszczyzna) po Lwów :cool:

Warto tu zajrzeć,szczególnie na motocyklu,bo jest co zobaczyć :lalag:

 

Centek....ten kolega to skąd jesli mozna wiedziec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...