Skocz do zawartości

Powitalnia


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :notworthy:

 

Z niecierpliwością czekam na drugi sezon na VNie

Kupując przypadkiem DRIFTERA myślałem na jakiś czas wystarczy potem zobaczymy.......

Teraz wiem że nawet jak coś innego kupię to DRIFTER zostanie jest wyjątkowy (nie oddam rumaka na przemiał)

 

Pozdrawiam wszystkich i proszę o przyjęcie do grupy VROC :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Jacek. Jestem z Warszawy i od tygodnia jestem właścicielem pięknego czarno-niebieskiego Vulcana VN800 B. Na razie go czyszczę i poleruję. I czekam na pierwsze suche dni....

Jestem już zarejestrowanym członkiem VROC i proszę o włączenie w poczet forumowej grupy VROC.

 

PS. nullek - dzięki za wyrozumiałość dla żółtodzioba i dzięki za rady przy zakupie

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wg numeru ramy to rok 92 ,wg dokumentów 93 ja już nic nie rozumiem.

http://i43.tinypic.com/dpeftl.jpg

Mam tak samo ze swoim. Wg numeru ramy '88 a w dokumentach '89.

Podejrzewam, że motor zszedł z taśmy jeszcze w roku zgodnym z numerem ramy, postał troche w salonie po czym został kupiony i zarejestrowany juz w roku następnym. Ponieważ polski dowód rejestracyjny został wydany na podstawie dokumentów zagranicznych zapewne data pierwszej rejestracji została wprowadzona tez jako data produkcji i stąd ta rozbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jeżdże na VN750 z 93r. Pierwszy raz go zobaczylem jak miałem 10 lat i zacząłem zbierac kase. Nazbierałem jak miałem 17 no i kupiłem :crossy: Dobrze ze koleś tyle na mnie poczekał :notworthy: Dla mnie najpiękniejszy, najwygodniejszy i wogole naj... Poza Motocyklem to jeszcze studiuje na PWR budownictwo. Pozdrawiam wszystkich zaczarowanych spalinami i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar2r nie pamietasz gdzie ją widziałeś? bo wg dokumentów mam ją pierwszy w kraju sam ją rejestrowałem :eek:

maraas jak widać marzenia sie spełniaja do zobaczenia na trasie

Edytowane przez colin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Vulcanów :buttrock: Ujeżdżam VN 15 z pierwszego wypustu :crossy: A dlaczego?? No właśnie, skoro jeździcie to zapewne wiecie i nie będę się rozpisywał niepotrzebnie

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzesiek.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich posiadaczy Vulcanów :notworthy: .

Po długim i wyczerpującym etapie wyboru i poszukiwań stałem się w końcu szczęśliwym posiadaczem szczególnej urody i charakteru Mean Streak'a z 2005 roku.

Wrażenia z jazdy i dźwięków przy tym wydawanych są nieopisane :clap: .

 

Witam wszystkich raz jeszcze i mam nadzieję, że coś się ożywi w temacie VROC i Kawasaki, bo ostatnio straszna cisza... :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, ale mam mam nieoczekiwany i przymusowy przestój. :banghead:

W ubiegłym tygodniu nie wytrzymała mi, przy siatkówce, torebka stawowa i jestem uziemiony na co najmniej 2 tygodnie.

a mówią, że sport to zdrowie.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...