Skocz do zawartości

Powitalnia


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć jestem posiadaczem vn 800 classica i całkiem niedawno znalazłem ten portal. Jestem z Lublina i pewnie sie kiedyś spotkamy na jakims zlocie. pozdrawaim wszystkich v-enowców :icon_eek: Sorry że nei na tym forum co powinienem ale coś mi sie powaliło.

Edytowane przez sebawaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH ;-)

 

Jestem zadowolonym posiadaczem VN700A1-L

 

To w końcu pierwowzór wszystkich VULCAN'ów

 

"Śmigam" nim sobie już kilka lat :-)

 

 

-------------------------

 

Na forum widzę że istnieje: grupa VROC

Jak się przyłączyć.

Mój nr VROC 15090

Edytowane przez Anazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Miesiąc temu kupiłem wreszcie swoje marzenie życia i żałuję, że zrobiłem to dopiero teraz. Wcześniej zawsze były tzw. "ważniejsze wydatki". Ale warto było czekać.

Tak więc teraz, bardzo się cieszę, że mogę Was poznać. W tym roku przypominam sobie, jak to się jeździ na motorze, tak więc myślę, że dopiero w przyszłym sezonie zbiorę w sobie na tyle odwagi, aby udać się w dalszą trasę - na jakiś zlot.

 

pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

przywitania i pozdrowienia dla wszystkich.

Od miesiąca VN 800 classic, właśnie kończę go 'robić' (rury, gmole, szyba).

Zrobiłem juz 3.5 tys - rewelacja !! Cały czas banan na twarzy, szczególnie po wypruciu wydechów.

 

Pytanko, skąd taki łądny znaczek ppod avatarem i jak sie zapisac do gr vroc na forum ??? pozdr i szacunek

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich :P

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem VN750 z 1989.

Już nie mogę się do czekać żeby na nim pośmigać (prawko się jeszcze robi a bez jeździć nie chce chociaż maszyna korci).

Do zobaczenia na trasie pewnie na wiosnę ;) , no chyba że listopad będzie ciepły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Zostałem przyjety do VROC więc się przedstawię. Na imię mam Darek, jestem z Grudziądza. Obecnie jeżdzę Suzuki C 1500, ale przez poprzednie cztery lata ujeżdżałem VN 750 z 1986r. Super mi się jeździło ale musiałem się z nim rozstać. No, to tyle, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...