Skocz do zawartości

Wypadek Liseny


jacek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam dzisiaj list z prokuratury rejonowej. Umorzono dochodzenie z powodu braku dowodów i braku

oskarżonego w tej sprawie

 

No cóż ale gdyby były dowody na to że ktoś spowodował to zdarzenie na drodze to byłaby podstawa do dochodzenia roszczeń z UFG nawet gdyby sprawca nie został ustalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=========================================================================

W dniu 25 października 2007 koło godz. 19:20 w Warszawie na ul. Świętokrzyskiej miałam wypadek

motocyklowy. Kierowca BMW o początkowych literach nr rej. GTC kierowany przez NN zajechał mi drogę.

Zmuszona byłam do awaryjnego hamowania w deszczu, zablokowało się przednie koło i doszło do

wywrócenia się motocykla. W czasie upadku podparłam się nogą o asfalt i doszło do zmiażdzenia kolana.

Ze sprawcą wypadku nie miałam kontaktu - zbiegł on z miejsca natychmiastowo. Nie jest znany z imienia

i nazwiska. Mam dwóch świadków, którzy go widzieli podczas tego manewru i stwierdzili jego winę. Jeden

z nich widział sprawcę od tyłu i częściową rejestrację jego pojazdu - czarnego BMW.

Moja sprawa na policji ciągnęła się przez 6 miesięcy. Przesłuchiwano świadków, ale żaden nie przyznał się

do winy. Jest jeden podejrzany z Warszawy, ale nie postawiono mu zarzutu z braku dowodów. Mam całą

historię swojej choroby, opis dwóch operacji. Od 6 miesięcy chodzę na rehabilitację i jeszcze nie jest ona

zakończona.

 

Dostałam dzisiaj list z prokuratury rejonowej. Umorzono dochodzenie z powodu braku dowodów i braku

oskarżonego w tej sprawie. Dodatkowo, napisali, że miałam nogę skręconą zaledwie, a miałam

zmiażdżone kolano i rehabilitacji po 6 miesiącach jeszcze nie zakończyłam.

Mam 7 dni na odwołanie.

==========================================================================

Jeżeli:

 

jest ktoś w stanie mi pomóc

jest wśród Was prawnik lub adwokat

ktoś zna ktoś procedury sądowe

ktoś wie, jak mogę znaleźć sprawcę

ktoś orientuje się, gdzie mogę uzyskać odszkodowanie

 

Proszę o kontakt.

LIZA

 

koleżanko jeśli wejdziesz na tą stronkę to mogę coś poradzić i pomóc ponieważ byłem Inspektorem Ruchu Drogowego w Żandarmerii Wojskowej przez 10 lat przepisy prawne i Sądowe nie są mi obce tylko że musiałbym przeczytać całą Twoją dokumentację bo z tego co czytam to co piszesz to jest wiele wątpliwości i nie jasności z strony Prokuratury i Policji jak coś to pisz na mojego maila może coś wskóramy w tej sprawie mam kątakt z dobrą biegłą Sądową od rekonstrukcji wypadków drogowych więc warto spróbować

 

oto mój mail

 

[email protected]

 

czekam na jakąś wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...