Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

probujac pozbyc sie mojego problemu z dlawieniem w drz, zdemontowalem coast enricher, zrobilem "eddie mod". pomysl nA darmowy tuning z thumpertalk.com. polecam wszystkim posiadaczom drz z fcr 39. nie mam zadnego doswiadczenia mechanicznego, wiec kazdy sobie poradzi. zdecydowana roznica. na rozgrzanym silniku nie ma zadnego dlawienia po szarpnieciu maneta z dolnych obrotow. reakcja na gaz jest zdecydoanie bardziej spontaniczna, nie ma zadnego opznienia. motocykl jest jakby bardziej dziki. polecam, w miare mozliwosci sluze rada.

pzdr blazej

Edytowane przez bbuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

probujac pozbyc sie mojego problemu z dlawieniem w drz, zdemontowalem coast enricher, zrobilem "eddie mod". pomysl nA darmowy tuning z thumpertalk.com. polecam wszystkim posiadaczom drz z fcr 39. nie mam zadnego doswiadczenia mechanicznego, wiec kazdy sobie poradzi. zdecydowana roznica. na rozgrzanym silniku nie ma zadnego dlawienia po szarpnieciu maneta z dolnych obrotow. reakcja na gaz jest zdecydoanie bardziej spontaniczna, nie ma zadnego opznienia. motocykl jest jakby bardziej dziki. polecam, w miare mozliwosci sluze rada.

pzdr blazej

Czyli zlikwidowałeś luz na pompce przyśpieszającej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz zlikwidowania luzu - zdrutowania dzwigni, nalazy jeszcze rozgiac troche ta dzwigienke, tak zeby wszystko dzialalo plynnnie w calym zakresie ruchu i zeszlifowac stoper na membranie pompki. http://www.thumperta...ddies-mod-pics/ wszystko stanie sie jasne po obejrzeniu zdjec z ww posta. coast enricher to osobna sprawa, jeszcze prostszy tuning. pzdr, blazej

 

rafael, dzieki za link wczesniej, przydal sie. szukalem pozniej tym tropem. twoj link dotyczyyl jednak nowszego typu gaznika, fcr 39 mx, z regulacja pompki. w tym przypadku polecam poszukac gb mod, bk mod. przerobka na podobnej zasadzie, ale troche inna. w drz jest stary typ fcr, tzw slant body, bez regulacji pompki

 

przy okazji zamontowalem yoshimure rs3 full zestaw. robi robote. polecam kazdemu noszacemu sie z zamiarem kupna akcesoryjnego wydechu do drz.

 

pzdr

 

czyli zapewne standartowy o-ring mod dla pompki przyspieszającej. Nawet w ostatnim x-cross-ie był artykuł o tym sposobie. Bardzo przydatny patent i warty wykonania

co to jest xcross?

Edytowane przez bbuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W empiku napewno są gdy wychodzi. Jest to dwumiesiecznik i teraz może akurat nie być ich bo to środek między numerami. Ja mam prenumerate więc mi do domu przychodzi dzień przed dostępnością w sklepach ;)

Ile $$ prenumerata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...