Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak ty to robisz? U mnie zwykle po 4 tyś to już połowy rolek w łańcuchu nie ma. Dodam, że smaruje i naciągam regularnie, karhera nie używam.

 

Pozdr

rr

 

no ja właśnie nie smaruję > brud nie ma do czego się przykleić > zębatki się wolniej ścierają

oczywiście na łańcuchu oringowym

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem właśnie nowy komplet kostek mitasa na moją wersję "S" (to moje pierwsze kilometry jazdy na kostkach) kółka nabiłem ciśnieniem jakie zaleca producent czyli 1,5 tył i 1,25 przód, ale strasznie przód tańczy.... niższe ciśnienie.... ?

Na jakim ciśnieniu jeździcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem właśnie nowy komplet kostek mitasa na moją wersję "S" (to moje pierwsze kilometry jazdy na kostkach) kółka nabiłem ciśnieniem jakie zaleca producent czyli 1,5 tył i 1,25 przód, ale strasznie przód tańczy.... niższe ciśnienie.... ?

Na jakim ciśnieniu jeździcie ?

Ja mam poniżej 1 bara dokładnie nie wiem, przy niskim ciśnieniu powinieneś zamontować chwytaki bo opona może się obrócić na feldze i zerwać wentyl.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie jaka gestosc oleju lejecie do swoich drz-etek.

I drugie pytanie co to sa te chwytaki do opon ?

Mi pare razy zerwało wentyl w rafce, poniewaz miałem za małe cisnienie w oponie.

No właśnie, a jak masz chwytak to on trzyma opone na miejscu (nie obraca sie względem obręczy) i wentla nie zerwie gdy masz niskie ciśniene w oponie, nawet na kapciu do domu przyjedziesz ;)

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie jaka gestosc oleju lejecie do swoich drz-etek.

I drugie pytanie co to sa te chwytaki do opon ?

Mi pare razy zerwało wentyl w rafce, poniewaz miałem za małe cisnienie w oponie.

http://moto.allegro.pl/item682101115_opona...6_trzymaki.html

 

Aby go zamontować trzeba wywiercić otwór taki jak na wentyl.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał takie chwytaki juz dawno bym opanowal cyrkle na kawie :banghead:

 

A ile takich trzymakow na jedna felge dajecie ??

Jeden wystarczy ?

Spokojnie jeden.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam rozglądać się za nowym gaznikiem, wiec moje pytanie brzmi.

Czy bedzie pasowal keihin fcr 41? Widze, ze towar jest hodliwy zwlaszcza na niemieckim ebayu. O ile zmiana gaznika i ukladu wydechowego zmienia moc drzety? Czy taka zmiana nie bedzie obciazac silnika? Moje moto to SM.

Dzieki za odp

 

Aha chetnie odkupie kolanko od wersji E. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłe mdzisiaj suzi drz 400 s z 2003 rok 1 rej w 2005 od pierwszego własciciela kupiony w salonie PL

przebieg 6300 km

Musze wymienic filtr oleju , wyczyscic filtr powietrza i oczywiscie wymienic olej.

Jaki olej najlepiej zalac do tego motoru ?

Czym wyczyscic filtr powietrza ?? ( słyszalem ze benzyna ekstrakcyjna) ale w instrukcji osługi jest napisane zeby uzyc jakiejs niepalnej substancji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...