Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj pomyslalem sobie zeby sprawdzic jak wyglada lancuch rozrzadu i jak wyjalem napinacz to okazalo sie ze do napiecia lancuszka zostal jeszcze tylko jeden zabek, i teraz pytanie, mozna jeszcze jezdzic na takim lancuszku czy juz raczej odpuscic sobie jazde i czekac na nowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (szczęśliwców grrrrrrrr ah ta zazdrość) posiadających DR-Z'tki.

Moja skromna osoba ma pytanko które nurtuje mnie od dłuższego czasu a na które nie mogę na żadnym forum znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mianowicie:

Jak różnią się w eksploatacji modele S i E, wiem, że regulacje w E są trochę częstsze ale to w sumie itak niezły wynik jak na motocykl tego typu, tylko jak to jest z tym spalaniem. Bo trochę się te wersje różnią mocą jednak i chciałbym wiedzieć o ile(czy) wersja E pali więcej. (mowa oczywiście w obydwu przypadkach o jeździe enduro). I załóżmy z góry że różnica z 2 czy 3 litrów/100 nie bierze się ze stylu jazdy bo jak enduro to enduro a nie do lasu na grzyby.

I przy okazji najlepiej gdyby ktoś napisał raz a dobrze ile już tak wyliczając z jakiejś średniej użytkowników na forum ile palą te dwie wersje. Jestem troche skołowany bo jedni piszą 3,5 do 5 a za chwile ktoś pisze że ta sama wersja jemu pali 5-8. Sory za głupie pytanie ale z racji iż jeszcze się uczę to właśnie spalanie robi mi ogromną różnicę. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź i duuuuużo błotka wszystkim życzę :icon_twisted:

 

 

Edytowane przez Maxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem posiadaczem od niedawna [sUZUKI DRZ 400 SM 2007]

 

niestety nie jestem do konca zadowolony, nie mam porownania z inna suza tego modelu ale wydaje mi sie ze moja jest troche zamulona troche pozno wkreca sie na obroty( na drugim biegu trzeba mocniej szarpnac zeby postawic na kolo)

moja suzi ma gaznik podcisnieniowy, mysle ze to psuje mi troche jazde, podobno wstawia sie gaznik od wersji E przez co motor lepiej reaguje na gaz,

moze ktos cos wie o "tuningu" drz bo coz nie ukrywam ze brakuje mi mocy.

 

moze ktos sie podzieli z wrazen z jazdy na kole > ktory bieg > jaka technika > jaka zebatka

 

pozdrawiam >>>>>>>>

 

Hello.

Wlasnie kupilem ten manualny napinacz od Jeremiego. Zobaczymy zobaczymy jak to dziala!

 

witam

jak sie sprawuje ten napinacz ?? myslałem ze oryginalny napinacz wystarczy ale ostatnio hałas łancuszka robi sie coraz wiekszy dlatego zastanawiam sie nad kupnem takiego naciagacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacz sprawuje sie w iscie HOLIWOODZKIM stylu. Bez problemowo! Ogolnie polecam. Obsluga banalnie prosta. Zakladasz.Regulujesz i tyle.

 

Te automaty do 2003 na dziendobry do smieci. A jak kupowac nowy to w suce chca jakosc 400 czy 500 pln . A manualny za 145. Czyli jeszcze starczy na nowy lancuszek ( tourmax,zakuty ) i na pare browarkow do montazu.

 

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...