Skocz do zawartości

Pytanko


Motocyklistka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja pamiętam to w Gdyni (filia PORD Gdańsk) jak i w Gdańsku egzaminy kat.A były prowadzone z przerwą od listopada do kwietnia, i raczej tak jest nadal. Można natomiast zdać teorię po zakończeniu szkolenia w ośrodku i czekać kwietnia. Szkoły takiej z prawdziwego zdarzenia to w 3mieście nie ma, ale standart "usług" się podniósł i wyjeżdzają z kursantami na miasto, co do niedawna było rzadkością. Polecam dowiedzieć się w PORDzie na jakich motocyklach teraz się egzaminuje (czyżby cb 250?) i niech to będzie dla Ciebie jakaś wskazówka w wyborze szkoły, ceny wszędzie są podobne ok.1100zł za kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się bawiłam wyśmienicie z wami wszystkimi

 

 

ten czas przeszły tu nie pasuje bawimy sie świetnie (przynajmniej ja) dalej i jest coraz fajniej:))

kiedy latamy ucuś??

a i dziekuje za git fotki iha!

 

 

no trzeba przyznać, że do łobuzowania to się nadajesz kurcze jak mało kto! :notworthy:

a chodziło mi o wyjeżdżanie jazd na kursie A przez kogoś, kto już tak dawno śmiga, że - wydawaloby się - powinien się zanudzić na śmierć, a tu a-ku-ku! :icon_twisted:

 

no i latamy jak tylko te plastiki odbiorę co to je na drzewie w sobotę zostawiłam.. pluję ziemią do dzisiaj i juz bez przodu na błocku nie chcę jeździć :icon_razz: :icon_mrgreen:

mam nadzieję że do soboty przyślą :buttrock:

 

a foty to od Darka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...