Skocz do zawartości

Honda xr 125- prosze o opinie, porady


gebels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :D

Planuję kupić Hondę XR 125.

Co sądzicie na temat tego motoru? Warto go kupować ? Mam 15 lat. W przyszłym roku planuję robić prawko kat. A1. Jest to dobry motor na naukę jazdy? Co sie pytałem paru qmpli motocyklistów to mi go doradzali. Czekam na wasze opinie i porady. Z góry dzięx :)

 

 

 

 

 

P.S. Jeśli ktoś ma na sprzedaż taki motocykl to prosze pisać posty lub na gg nr. 7668665 (Artur)

Najlepiej z woj. Śląskiego...

 

Hehe zapomnialem sie wylogowac i brat mojej dziewczyny posta zapodal.

 

Jak wiecie jak to moto wyglada i zachowuje sie w terenie oraz na ulicy pomozcie mu. Jaa ze strony espolatacyjnej.

 

Przeciez LC4 czy ttr mu nie polece :)

Edytowane przez gebels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeciez LC4 czy ttr mu nie polece :flesje:

TTr 125 czemu nie? Myśle, że XR 125 byłaby dobrym wyborem, masz 15 lat po co kupować np. DT 80 jak możesz mieć motor o podobnej mocy, za to z lepszym dołem no i spalaniem ok 3/100. Jeśli chodzi o konkretny model to osobiście wolałbym Honde XLR 125 albo Suzuki DR 125, XR 125 dla mnie wygląda jak zabawka, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak znalazl cos takiego na allegro

 

http://allegro.pl/item255087084_honda_xr_1...obra_cene_.html

 

Znacie ten motor , co o nim myslicie ???

 

Chodzi tez o to ze on nie moze jezdzic bez prawka musi zrobic A1 i tez nie wiem czy te 125 sie zalapia zeby legalnie jezdzic.

 

Jak troszke pojezdzi i zrobi prawko A to przeskoczy na wieksze enduro albo scigawe itp. ( chociaz lepiej zeby na enduro ).

 

 

 

Kat. A1 jest na motory do pojemności 125 ccm3 i mocy max 11kW = ok. 15 KM

Edytowane przez gebels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tym motocyklem ... muszę powiedzieć że to SUPER opcja !!! nie jest drogi jak na ten rocznik, spalanie miałem średnio 2.5l/100km a jak na 125cmm to fajnie się jeździło. Trochę też tym po lasach polatałem i nie było źle, ale żadnych skoków czy nie wiadomo czego, bez przesady :icon_mrgreen: Po drodzę na oryginalnych oponach szosowo-terenowych dało się tak zbierać zakręty żeby dotknąć butem asfaltu (na podnóżku ofkorz).

 

Jak ma tylko możliwość żeby coś takiego kupić to naprawdę polecam. Będzie zadowolony na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...