Skocz do zawartości

Felgi 17" Nissan Navara


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pilnie odpowiedzi na pytanie po kiego ch* kupowałem opony zimowe :wink: na ten sezon.

Ani jednego razu nie był potrzebne, w bryce są fabryczne "All seasons" i spokojnie sobie by dały radę.

Tyle wódki możny by było kupić :) ;) :banghead:

Pamietasz jak szukałem zimówek? Olałem, moje "all season" sprawdziły sie idealnie nawet w Austrii w Alpach w śniegu i mrozie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem Navarą kilkaset kilometrów raz w wersji podstawowej tylko z radiem, klimą i el. szybami, a drugi raz w wersji full wypas: skóra, pelna elektryka wlącznie z fotelami, kompas, szyberdach, komputer, orurowanie i inne bajery. Muszę przyznać, że to świetny samochód, z którym się polubilem pomino paru wad. Bardzo komfortowy dla kierowcy i pasażera, gorzej na tylnej kanapie, gdzie kolana ma się pod brodą. Generalnie wrażenia z jazdy podobne jak u Zbycha. No może nie zgodzę się z niewygodną pozycją, bo mi ona odpowiadala.

 

Dwie rzeczy dodam od siebie. Moim zdaniem jakość wykonania wnętrza pozostawia wiele do życzenia. Materialy użyte w środku sa twarde i nieprzyjemne. Z jednej strony to ma być pucha do roboty więc ok, ale z drugiej nieco ucywilizowany, przyjazny pick up, a więc oczekiwaloby się czegoś więcej. Skóra na fotelach także byla nieco ''amerykańska''.

 

Druga rzecz to parkowanie nim. MASAKRA. Dlugi, szeroki, wysoki, kompletnie nie widać co się dzieje przed przednim zderzakiem, nie mówiąc już o tyle. Ja rozwalilem plastik trzymający tablicę rejestracyjną z przodu o 50 centymetrowy plotek - a więc dużą trudność sprawia kierowcy ocena gdzie tak naprawdę kończy się maska.

 

Jadąc wersja full wypas w czarnym kolorze moglem powiedziec FURA JEST NIEZLA I TURLA FELE :cool:

 

Ostatnio przeczytalem coś, co mnie bardzo zaniepokoilo:

http://www.autokrata.pl/lod/3506/niebezpieczna_navara/

 

Prowadzenie ... hmm ... nie wiem czemu cały czas muszę kontrolować tor jazdy, układ kierowniczy daje wrażenie i odczucie masy pojazdu ale mam odczucie niepełnej kontroli nad pojazdem. Być może trzeba się "wjeźdźić' coby lepiej GO czuć.

 

Tutaj się zgodzę. Podczas jazdy nie czulem zespolenia z tym autem. Bardzo przeszkadzal mi brak wspomagania kierownicy o zmiennej sile bo to dodatkowo oslabialo uczucie kontroli nad pojazdem, która nie ma co się oszukiwać, nie może być wybitna - przecież to duża terenówka, a nie maly ścigant. Ale pozytywne jest to, że gdy paka jest pusta to tyl mi nie podskakiwal na koleinach i innych nierównościach.

Edytowane przez damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...