Skocz do zawartości

SUZUKI VL 800 czy HONDA Shadow C4


Musstaffa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i chyba tylko ty w ten przebieg wierzysz :icon_razz:

cofany licznik

 

Mam oryginalne dokumenty MOT i ksiazke srwisowa a poza tym .............. tu jest inny kraj i tego nie robia, dlatego nie boje sie o przebieg. :notworthy: :lapad:

Gorzej wlasnie z motocyklem np. z Niemiec, jeden wlasciciel, starszy pan itp. :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. no wiec.... dakej dylema.. dzis dowiedzialem sie... ze te niby z USA motorki to sa na 99% walone.. aczkolwiek koles z tego salonu zazeka sie ze nie sa walone.... ( www.lidor.gratka.pl) .... dzis jeszcze ogladalem... Virago 750 ..z 95r. jest w pieknym stanie... nikle to lepiej wygladaja niz na tych vl z 2004... a co myslcie o takiej virago ??? to moj 1 motocykl i sam jeszcze nie wiem co do konca chce..... podobaja mi sie wszystkie 3.... jezdzilem w zeszly weekend na kolegi intruderze... 800 z 92 r. i tez sympatycznie byla... mial dolozone dloogie spacerowki i prosta kiere.... a jezeli macie cos godnego uwagi do sprzedanai to prosze foty na maila .. ([email protected]) .... no wiec co z ta virago i czy warto.. czy nie zostane potem z nia... bo jak by nie bylo ma juz 12 lat ..i czy sa to motocykle pozniaj ciezkie do zbycia ???

 

Wahacz plastikową atrapą? Ar ju ołkej?

 

Są elementy z plastiku. Ale przynajmniej dzięki temu nie waży ona nie wiedomo ile. Żadnego schodzneia chromu nie stwierdziłem. Kilka razy złożyłem lusterko przeciskajac się w korku to coś tam widac, ale o złażeniu nie ma mowy.

 

Mustaffa, miałem ten sam dylemat, tylko, ż ejak ja kupowałem to honda jeszcze była z łańcuchem. Jednak po przymierzeniu się sprawa była jasna. VL jest większy, wygodniejszy i , to oczywiście sprawa gustu, ładniejszy. Poza tym silnik ma dobre 7 koni więcej. Fama, mówi, że Honda jest wzorem niezawodności. Może i jest ale u mnie się nic nie działo, nie dzieje i raczej nie będzie się działo.

Tak nawiasem mówiąc, mój sprzęt jest do sprzedania. Jak jesteś gotów dać konkretne pieniądze za coś co jest ich warte to zapraszam.

 

bjoernrider -- wiesz juz dzwonilem do Ciebie :-) to ja Kuba z Lodzi.. heh.. tylko ty nie chcesz za duzo opuscic :-)

 

 

ps.. a moze intruder 1400 z 95 ?? jest ladny z szeroka kierownica , spacerowki, i z przodu ladna tunigowa lampa.. ( mam nadzieje ze nei swiadczaca o tym ze byl walony) .. hmm ??? co poradzicie ?? jak z awaryjnoscia intruzza 1400 i jego spalaniem ??? pozdrawiam i czekam na odp...

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do inrtudera 1400 to jak szukałem motocykla to znajomy mówił, że fajny sprzęt, super odejście ale niekoniecznie dobry na pierwsze moto bo "wali się w zakrętach". Wizualnie wg mnie piękny motocykl ale zdecydowałem się na mniejszą pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. no wiec.... dakej dylema.. dzis dowiedzialem sie... ze te niby z USA motorki to sa na 99% walone.. aczkolwiek koles z tego salonu zazeka sie ze nie sa walone.... ( www.lidor.gratka.pl) .... dzis jeszcze ogladalem... Virago 750 ..z 95r. jest w pieknym stanie... nikle to lepiej wygladaja niz na tych vl z 2004... a co myslcie o takiej virago ??? to moj 1 motocykl i sam jeszcze nie wiem co do konca chce..... podobaja mi sie wszystkie 3.... jezdzilem w zeszly weekend na kolegi intruderze... 800 z 92 r. i tez sympatycznie byla... mial dolozone dloogie spacerowki i prosta kiere.... a jezeli macie cos godnego uwagi do sprzedanai to prosze foty na maila .. ([email protected]) .... no wiec co z ta virago i czy warto.. czy nie zostane potem z nia... bo jak by nie bylo ma juz 12 lat ..i czy sa to motocykle pozniaj ciezkie do zbycia ???

bjoernrider -- wiesz juz dzwonilem do Ciebie :-) to ja Kuba z Lodzi.. heh.. tylko ty nie chcesz za duzo opuscic :-)

ps.. a moze intruder 1400 z 95 ?? jest ladny z szeroka kierownica , spacerowki, i z przodu ladna tunigowa lampa.. ( mam nadzieje ze nei swiadczaca o tym ze byl walony) .. hmm ??? co poradzicie ?? jak z awaryjnoscia intruzza 1400 i jego spalaniem ??? pozdrawiam i czekam na odp...

 

Tak czułem, że to Ty :buttrock:

 

Widzisz, coś tam już zjechałem w toku rozmów z ludźmi, ogłoszenie wisi już jakieś 2 miechy i na początku stała więcej. Teraz stoi, ile stoi, żeby nam obu oszczędzić szczypania się powiedziałem Ci jak to widzę. Przyjedź, zobacz, coś tam Ci dołożę do niego może. Sam zobaczysz, że maszyna jest warta swojej ceny.

Zawsze warto dokładnie obadać sprawę, nic to nie kosztuje, szczęście moze wyjść z tego że ho ho.

Możesz podpytać o moją Małą Prałata albo Nadję. Widzieli, znają ją, może coś Ci się wyklaruje.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. no wiec.... dakej dylema.. dzis dowiedzialem sie... ze te niby z USA motorki to sa na 99% walone..

 

 

Witam Musttaffa ponownie...

co do sprzętu z USA, to zgadza się, że duża ilość moto jest lekko mówiąc trefna (i nie koniecznie walone, ale popowodziowe, przechowywane pod gołym niebem itd) ...

w tym sezonie brałem czynny udział w zakupie czterech sprzętów (w tym mojego obecnego), a znając realia rynku motocyklowego w Polsce, lwia część moto jest zza oceanu. Ale ... mając pod ręką kogoś, kto wie o co chodzi, nie należy się obawiać bubla ... w większości przypadków, po dokładnym przejrzeniu sprzętu, da się wykryć (prawie) wszystkie usterki i zakupić moto w pasującym Tobie stanie ...

... i pamiętaj o świętej zasadzie :buttrock: : nie kupuj motocykla sam, niech ktoś kto wie gdzie zaglądać wywlecze wszystko co może być nie tak, Tobie moto ma pasować i się podobać, resztę niech oceną inni ...

… ku*wa, gadam jak ksiądz … :crossy: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec Panaowie..ani Vl....ani Shadowka.... padło na YAMAHA Virago 750 .... rocznik 96 jest w stanie idealnym....silnik rowniez...w ogole jest cala jak by wyjechala wczoraj z salonu.... kupilem ja od znajomego..."handlarza" z Kutna.... jest to znajmy moich znajomych z apteki i mam pewnosc co do jej pochodzenia... 11 lat jezdzil nia 1 niemiec..... ogolnie dzisiejsz ydzien spedzilem na moto... objezdzilem...dzis 6 roznych moto... w tym intruza 1,4. . jest super z wygladu .. ale na moje poczatki.... wirowka raczej mi wystarczy..z reszta jak dla mnie ogiez.. jest lekko ubrana..... ma wolne wydechy.....a przedewszystkim malo mnie kosztowala.. za ta igielke dalem 12.000 takze zostanie mi na inne przyjemnosci.. :-) mam nadzieje ze zrobilem dobrezakupy... mysle ze w soobote wstawie fotki i sie wtedy pochwale co nabyle ma wy ocenicie.... :-)

 

ps: bjoernrider - szkoda ze sie nie dogadalismy..ale stwierdzilem....ze jest igla do wziecia... w dobrej cenie...( bo po znajomosci) ... moze nie sprzedasz przez rok....i za rok sie dogadamy... :-) ... jezdzilem tez dzis vl.... jednak jest to nie tylko z wygladu wielkie moto... i tak mysle ze na ta moja rozkopana Lodz.... i te korki... to kupie...cos mniejszego..a pojezdzilem dzis na niej....jakies 100 km.. i naprawde przypadla mi do gustu.. mysle ze musze sie jezszcze tez duzo nauczyc... :-) w koncu jak by nie bylo to "swiezak" jestem :-) pozdro dla wszystkich i powiedzcie co myslicie o tym moim ruchu .. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie miało być - miłość od pierwszego wejrzenia ;)

gratulacje i do zobaczenia na trasie :) - w niedzielę jedziemy nad zalew sulejowski - jak masz ochotę to zapraszam .... (trońkę prywaty ;) )

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SUMIE TO MAM WIELKA OCHOTE SIE WYBRAC.. TYLKO NIE MAM OC.. A PRAWKO NA "A" TEZ JESZCZE NIE ZROBIONE....ALE POLICJA TO CHYBA TAKICH JAK MY NIE ZATRZYMUJE :-) JAK MYSLICIE ?? DUZE RYZYKO PORUSZAC SIE BEZ PAPIERA ?? W NASZYM KRAJU.. ?? MAM TYLKO PRZEGLAD TECHNICZNY ZROBIONY I BLACHY OD KUMPLA POZYCZONE :-) WIEM ZE TO TROCHE NIE ODPOWIEDZIALNE ..ALE ... POKUSA CHYBA WIEKSZA..... PS.. CZEKAM NA EGZAMIN....NA "A" A NA "B" JEDZE OD 10 LAT PO 12,000 KM MIESIECZNIE... ALE PODEJZEWAM ZE NA MOTOCYKLU TO NIE JEDNA SYTUACJA MNIE ZASKOCZY.... I Z TYM TO SIE NA PEWNO SIE MYLE :-) ...NO ALE przeciez w grupie z wami to mi sie na pewno nic nie stanie :-)

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

To co? Temat się wyczerpuje, nie? Z alternatywy VL/C4 skończyło ię na romansie z Virago. Zakup dokonany! Teraz już zapraszam do włączenia się w pozostałe tematy, a ten zamykamy, bo tu zaraz zacznie się rozpisywanie o zaletach i wadach Virago, a potem o poruszaniu sie bez dokumentów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...