Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to i przemoXX nie będzie musiał dla mnie zwalniać :buttrock:

Pełen szacun! :notworthy: Super sprzęcik :lalag: może czasami trochę będę musiał zwolnić :icon_mrgreen:

Słyszeliście o zdecydowanym zwiększeniu liczby fotoradarów robiących zdjęcia od tyłu, a kwota mandatu za fotkę z przekroczeniem prędkości powyżej 50 km/h od dopuszczalnej to aż 1000zł? Chyba ich trochę poje...ło :banghead: Oczywiście wszystko po to aby zaszkodzić głownie nam - motocyklistom! Pozdrawiam wszystkich :buttrock:

 

Żeby się chłopcy na górze zbytnio nie cieszyli http://picasaweb.google.pl/Arkadiusxmoto/M...578897821808834 :icon_twisted: + avatarek

Gratuluje :buttrock: :crossy:

Avatarek masz pierwsza klasa :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacun! :notworthy: Super sprzęcik :lalag: może czasami trochę będę musiał zwolnić :icon_mrgreen:

Słyszeliście o zdecydowanym zwiększeniu liczby fotoradarów robiących zdjęcia od tyłu, a kwota mandatu za fotkę z przekroczeniem prędkości powyżej 50 km/h od dopuszczalnej to aż 1000zł? Chyba ich trochę poje...ło :banghead: Oczywiście wszystko po to aby zaszkodzić głownie nam - motocyklistom! Pozdrawiam wszystkich :buttrock:

 

 

A w naszym pięknym mieście jest już taki fotoradar??

 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w naszym pięknym mieście jest już taki fotoradar??

 

Pozdro

Z tego co się orientuję to każdy fotoradar stacjonarny lub na trójnogu można ustawić na pomiar prędkości przy oddalaniu się. Tego na wlocie od Warszawy nie da się, ale te przy jezdniach jednopasmowych to tylko kwestia ustawienia wkładu.

Edytowane przez przemoXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja się chyba jeszcze w tym gronie nie witałem :)

 

No więc się witam, co niektórzy może mnie już kojarzą bo cośtam się udzielałem.

Mam na imię Mateusz, lat 22, mam Bandyte 600N '97. Prawka jeszcze nie mam, ale jestem na dobre drodze :D Teoria zaliczona, a teraz czekam aż śniegi stopnieją i uderzam na Suchą 13 :)

Jestem z Przysuchy, choć mieszkam mniej więcej 50/50 w Przys i w Warszawie. Do zobaczenia wiosną na trasie :)

Aaa, mam jeszcze pytanko bonusowe: poszukuję pewnego motocyklisty z Radomia, który ma też baardzo ścisłe koneksje z salonem Fiata w Radomiu, jak również przeszłość wyścigową na poziomie Mistrzostw Polski (z tego co wiem...) :> Obecny taki na forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja się chyba jeszcze w tym gronie nie witałem :)

 

No więc się witam, co niektórzy może mnie już kojarzą bo cośtam się udzielałem.

Mam na imię Mateusz, lat 22, mam Bandyte 600N '97. Prawka jeszcze nie mam, ale jestem na dobre drodze :D Teoria zaliczona, a teraz czekam aż śniegi stopnieją i uderzam na Suchą 13 :)

Jestem z Przysuchy, choć mieszkam mniej więcej 50/50 w Przys i w Warszawie. Do zobaczenia wiosną na trasie :)

Aaa, mam jeszcze pytanko bonusowe: poszukuję pewnego motocyklisty z Radomia, który ma też baardzo ścisłe koneksje z salonem Fiata w Radomiu, jak również przeszłość wyścigową na poziomie Mistrzostw Polski (z tego co wiem...) :> Obecny taki na forum??

 

 

Witam,

 

Do zobaczenia w Radomiu / Warszawie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...