Skocz do zawartości

klej z taśmy na lakierze-czym usunąć?


eric535
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) dziękuję za szybką pomoc.użyłem suszarki odrobinę podgrzewając klej/nie był zbyt stary max.miesiąc/ a potem benzyną ekstrakcyjna czysta szmata i tarcie do skutku.nie było tego zbyt wiele i uwinąłem się w pół godzinki.także z szyby klej zszedł przy pomocy benzyny ekstrakcyjnej.motocykl nie jest mój-tylko go garażuje stąd moje obawy bo jestem człowiekiem honorowym i wolałbym nie tłumaczyć się później z nipożądanych efektów.użyłem jescze po wszystkim pasty z woskiem do nabłysczenia lakieru na kufrach i jest naprawdę spoko.nawet zavzyna mi się podobać ten sprzęcik.jako drugido dalszej i wygodnej turystyki z plecaczkiem-bardzo odpowiedni.inną drogą,że tta honda st1100 przywieziona zza oceany mimo rocznika 1990 jest w naprawdę świetny stanie.oto co znaczy dbałość i solidny serwis.deka rdzy,obtarć,czy spłowiałuch plastików.moto "jak nowy" a na lioczniku jest 90000mil, akto wie czy nie 190 bo licznik tylko do 99999jest.trochę to zalatuje maxiskuterkiem,choć 100KM robi wrażenie,jednak w porównaniu z moim t-catem jakiś taki mulasty.raz jeszce dziękuję,kolejnay raz nie zawiodłem się na waszej pomocy.pozdrawiam życząc jescze paru słonecznych dni na przewietrzenie motorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...