Skocz do zawartości

Licznik rowerowy w Enduro - howto


Arbiterpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to strasznie gówniano jest to pokazane na tej stronce. Przywiązywanie i obklejanie izolacją czujników? Kto to słyszał...pełen profesjonal...

 

Bardzo mi się podobało jak zrobił to Czarczi w swoim KTM. Dorobił uchwyt do magnesu, który przykręcił do tarczy jedną ze śrub przykręcających tarczę. Drugi czujnik przykręcił jakimś mądrym sposobem do osłony na lagę. Liczniczek idealnie pasuje na kierke 22mm, np. u Czarcziego nie ma poprzeczki na kierownicy więc mógł zamontować licznik na środku bez klejenia "bobów" na poprzeczce.

 

Wystarczy troszkę użyć głowy i narzędzi a nie od razu wszystko montować na miedziany drut na skrętke i izolację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wygladalo i pasowalo zajebi**cie no ale niestety jak sie przejechalem to liczniczek mierzyl tylko do 99km/h wiec go zdjalem , a potem w ramach porzadkow do kosza wywalilem, a co najgorsza to nawet fotek nie zdazylem zrobic ;/ ale jak ktos bedzie chial to sprobuje to rozrysowac w paincie :icon_biggrin:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowany licznik rowerowy sigma800. Pokazuje prędkość powyżej 100km/h, magnez wykorzystałem oryginalny na tarczy... Trzyma sie bardzo solidnie, wytrzymał wiele gleb i jazdę ze skokami na torze. Polecam... o ile poświeci się trochę czasu i cierpliwości na montaż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...