Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak leciałem na hondzie nie było tak źle tylko tablice zgubiłem i musiałem szukać. znalazłem na żółkiewskiego całą i zdrową. w niedzielę też śmigałem i dzisiaj bym pośmigał ale wczoraj byłem na nartach w bałtowie i mnie troche tyłek boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak leciałem na hondzie nie było tak źle tylko tablice zgubiłem i musiałem szukać. znalazłem na żółkiewskiego całą i zdrową. w niedzielę też śmigałem i dzisiaj bym pośmigał ale wczoraj byłem na nartach w bałtowie i mnie troche tyłek boli ;)

 

 

No podziwiam, bo mnie ujemne temperatury odstraszaja skutecznie od jazdy na moto... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem kolejnego odważnego jeźdźca na srebrnej chyba hondzie hornet (ciemno juz było) około godziny 16,20, wyjeżdzał na południu z osiedla na wierzbicką.

Edytowane przez piotreksuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Minąłem dzisiaj na Chrobrego TRUE motocyklistę ;P na jeżeli mnie oczy nie zmyliły - srebrnym fazerze. Kto taki odwazny latac w srodku zimy ? ;P pozdro + 2 punkty do rispektu

Nie wierzę :icon_eek: Chyba Ci się wydawało, to jest niemożliwe, przecież pogoda jest taka nieodpowiednia :eek:

Chyba że to był Przemek, podobno zbiera punkty :icon_razz:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe :eek: desperat jakiś :icon_twisted:

Niemożlwa to jest pogoda , 01.02.07.23 marca sobie śmigałem na czarnym fazerze :buttrock: Można ??? Nie ma złej pogody dla motocyklistów . Są tylko zle ubrani motocykliści . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożlwa to jest pogoda , 01.02.07.23 marca sobie śmigałem na czarnym fazerze :buttrock: Można ??? Nie ma złej pogody dla motocyklistów . Są tylko zle ubrani motocykliści . Pozdrawiam .

 

 

 

proponuję dzisiaj pośmigać, :icon_mrgreen: tylko zimówki zapodaj :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś w godzinach porannych słynny terrorysta Arkadius ...zdał na prawo jazdy :crossy:

To już nie będzie to samo :icon_razz:

 

Czas najwyższy było się ustatkować i zalegalizować ten związek na kocią łapę z "suką" Arkadiusa.

Gratki :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...