Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie przyjechałem ;) nie było tak źle, muszę tylko nad nową kominiarką pomyśleć bo tą bawełnianą to przewiewa. nie przekraczałem stówki więc mnie nie przewiało:)

muszę jednak stwierdzić, że najlepiej się jeździ tak w temp między10-18 stopni bo nie jest za gorąco i nie jest za zimno.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyjechałem ;) nie było tak źle, muszę tylko nad nową kominiarką pomyśleć bo tą bawełnianą to przewiewa. nie przekraczałem stówki więc mnie nie przewiało:)

muszę jednak stwierdzić, że najlepiej się jeździ tak w temp między10-18 stopni bo nie jest za gorąco i nie jest za zimno.

pozdrawiam

 

JA tez dzisiaj musiałem ruszyc motorek, wg onet było około 0 stopni ale dało sie wytrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzaminator: Krzyżówka: Ma pan tutaj skrzyżowanie; tu stoi samochód osobowy, po lewej ma pan tramwaj, a po prawej autobus. Kto odjedzie pierwszy?

 

Zdający: Motocyklista

 

Egzaminator: A skąd się wziął motocyklista, przecież na tej krzyżówce go nie ma?

 

Zdający: A hu.. ich wie skąd oni się biorą, ale odjeżdżają zawsze pierwsi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzaminator: Krzyżówka: Ma pan tutaj skrzyżowanie; tu stoi samochód osobowy, po lewej ma pan tramwaj, a po prawej autobus. Kto odjedzie pierwszy?

 

Zdający: Motocyklista

 

Egzaminator: A skąd się wziął motocyklista, przecież na tej krzyżówce go nie ma?

 

Zdający: A hu.. ich wie skąd oni się biorą, ale odjeżdżają zawsze pierwsi!

 

Ze względu na świeta nie dopisze o wyjątkach :icon_twisted: :buttrock:

Ma ktoś jeszcze stare kawały ? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do tutejszych forumowiczów proźbe. Jestem posiadaczek Hondy Gold Wing 1500- i interesują Mnie `kominy` do niej :). Wiem że człowiek w Radomiu posiada takowe. Macie może do tego człowieka jakiś kontakt? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do tutejszych forumowiczów proźbe. Jestem posiadaczek Hondy Gold Wing 1500- i interesują Mnie `kominy` do niej :). Wiem że człowiek w Radomiu posiada takowe. Macie może do tego człowieka jakiś kontakt? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam Piotr.

 

 

Myslisz o kominach zamontowanych na srebrnej Hondzie Grześka z Plant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Grzeska (mojego taty swoja droga;p) jest zlota.

 

A kontakt (za zgoda oczywiscie) juz wysylam w prywatnej wiadomosci :).

 

pozdrawiam

 

 

o heheh :)! Spoko dzięki za numer.

Jak sie tata pozbiera po świętach xD! To na 100% sie odezwie ...

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...