Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o.k a Karolek co taki ważny się zrobił. Odkąd pracuje w tej Hondzie to do starych kolegów ledwie się odezwie. Aż mi się nie chce poszukać tej iglicy dla niego, znaczy jego Suchej Elki...

Co to znaczy ważny sie zrobił :icon_question: Titi cos Ci odwala z nudów, ja po prostu mam ograniczony dostęp obecnie do neta, a poza tym "zajeżdza troche mułem" na forum, nie ma o czym pisać :icon_razz:

Do babci gaźnik mam juz zrobiony dzięki Panu Rysiowi z Kowali, który przy okazji niedawno skończył robic Junaka-wszystko orginał :buttrock:

Jak chcecie się spotkać możemy w Fregacie :biggrin:

P.s Wczoraj pierwszy raz w zyciu jeździłem przy temperaturze 0 stopni,niezła jazda, ale rynny i pogrzewane manetki to super sprawa :buttrock:

A kuki jest przecież normalny,tu np testuje swoje hamulce w R1 :icon_twisted:

http://pl.youtube.com/watch?v=TkWCxKsVLCw

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi to wtedy wołali na tego co jeździł Viraszka 750 bordową, i chyba miał sklep z moto rzeczami...

 

:buttrock:

 

Trochę się wtrące ale Głupi to chyba był ten ze Słowackiego Klauzinski, tak mi kiedyś Beny z Moto Konia mowił. Mowił że kazał na siebie mówić Crazy to go ochrzcili Głupi. Ale to tylo tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wtrące ale Głupi to chyba był ten ze Słowackiego Klauzinski, tak mi kiedyś Beny z Moto Konia mowił. Mowił że kazał na siebie mówić Crazy to go ochrzcili Głupi. Ale to tylo tak na marginesie.

 

:notworthy: czyli sobie tego nie zmyśliłem :icon_mrgreen: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysio od MZ Ikaro-trampa? Super gość :lalag: tylko czasami trzeba przed nim umykać, okropnie zamula :icon_evil: a jest bardzo towarzyski :banghead:

 

I wozi wszystkie zdjecia przy sobie ze zlotów na ktorych był chwalił mi sie, ale MZ jest wypasiona na maxa. Mówił ze ma 1500000km przebiegu na dwóch silnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500000km przebiegu na dwóch silnikach

 

nie pomyliły Ci sie zera :icon_eek:

 

Mnie sie nie pomyliły specjalnie liczyłem, może panu Rysiowi sie pomyliło i sobie troche dodał. A tak poza tym, juz nie chciałem pisac bo niektórym wydałoby sie smieszne ale każdy z silników (wg pana Ryszarda) miał 16 szlifów, co jest troszeczke mozliwe bo pan ma do tego warunki, ma własne maszyny itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u Rysia ze dwa razy i widziałem u niego szlifierko-polerkę. 16 szlifów :biggrin: tłoki pewnie też sobie dorabiał :icon_rolleyes: Przyjmijmy że próg ma 0,5 mm czyli zebranie po progu to 8 mm na ściankę. Jaka tuleja ma takie ścianki coby dała sobie zdjąć conajmniej 8 mm i jeszcze by wytrzymała współpracę z tłokiem i pierścieniami chyba od jakiegoś ziła? Pan Rysio to stary bajkopisarz, nie bierz dosłownie jego opowieści :buttrock:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo jeździmy po Żółtym :icon_twisted:

ale świeta nadchodzą , litość w sercu czuje :biggrin:

 

Foch :banghead: :banghead:

 

1500000km przebiegu na dwóch silnikach

 

nie pomyliły Ci sie zera :icon_eek:

 

Albo przecinki :P

Edytowane przez hornets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, napiszcie jak tam integrowaliście się z tą "rurką " w barze na Słowackiego :))

mam pytanko potrzebuję kupić oponkę do mojego moto tylko się zastanawiam czy nówkę czy używkę, Jak używkę to gdzie u nas w Radomiu można kupić takie?

ps. słyszałem że continentale to straszna "kupa" polecają mi Metzelera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, napiszcie jak tam integrowaliście się z tą "rurką " w barze na Słowackiego :))

mam pytanko potrzebuję kupić oponkę do mojego moto tylko się zastanawiam czy nówkę czy używkę, Jak używkę to gdzie u nas w Radomiu można kupić takie?

ps. słyszałem że continentale to straszna "kupa" polecają mi Metzelera

 

no i będzie awantura :clap:

 

Raru$ jak tam Twoje CONTINENTALE? :icon_mrgreen:

 

nie bądź głupi, dołóż ale kup NOWĄ opone i fakt dobry bedzie metzeler czy dunlop sportmax albo michelin road atack 2... :buttrock:

 

a odnośnie rurki to masz na myśli zeszły rok? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...