Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wróciliśmy! Szczawnica, Słowacja, Bieszczady. Przeprosiłem się z Virago, a jutro idę do Hestii zaproponować by odkupiła to co zostało z mojej Volusii po spotkaniu z Golfem... :clap:

 

Boli noga, boli ręka ale widoki na Słowacji i w Bieszczadach odkupiły wszystko! A Ty Przemo żałuj, że nie pojechałeś - z 1000km wycieczki padać zaczęło dopiero w drodze powrotnej w Skaryszewie! :D

 

No właśnie... halo halo... a gdzie ukłony i podziękowania za użyczenie Virago? Hę...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... halo halo... a gdzie ukłony i podziękowania za użyczenie Virago? Hę...?!

 

Widze ze bezinteresownie to nie bylo :D Musza byc pochwali i ordery na forum publicznym :clap: Te kobiety....nie sposob zrozumiec... :banghead: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nazwą "Twardzi jak skała" ;)

A motto nad wejściem do Oddziału ----" Jedzie Kura na motorze- Tobie ziemia,Tobie morze"

 

Panowie- toście poszaleli :flesje:

Xylena--- spokojny jest Twój chłop z tą nogą czy marudzi?

 

Nawet podrapani

nawet połamani

Chłopaki z Radomia są NIEPOKONANI :buttrock:

 

Peny- cóż za piękny avatar :biggrin:

Teraz będzie na mnie,że pewnie dolałam do beczki i flaszki jakiegoś polepszacza ,dopalacza czy inne coś i dlatego taki pomór na Radom padł :icon_eek:

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PEES Więcej Gówniarze alkoholu nie dostaniecie :biggrin: :cool:

Xylo- co Ty z okazji Dnia Dziecka zrobiłeś żonie niespodziankę i teraz opiekować się Tobą musi :biggrin:

Mam nadzieję ,że nie darłeś się w szpitalu coby Ci natychmiast przynieśli kaczkę (i do ch..a frytek :icon_razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi chlopcze , jakie dogonie ? :notworthy: czym :notworthy: ;) ten Twoj dwupak to jakas legenda , dla mnie 14 tez pasuje :banghead:

Ja nie żółty, ja nie reaguje na takie bzdety :banghead:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...