Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OOOOOO!

KrzysiekZ załapałem się na Twoje zdjęcie. I tu konkurs na http://www.tkdami.net/~krzysiekz/ wycieczki motorkiem i 15 zdjęcie. Który to jestem ja? Na zwycięzce czeka 1/2l.

Grzesiek

 

Jako autor nie moge brac udzielu w konkursie :banghead:

a 1/2 tuz tuz :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow...

Nie chce byc prowodylem ale zblizaja sie ostatki. Jakos srednio mam ochote na sobotni sped w radomskich "pubach" wiec moze by sie spotkac w piatek i powtorzyc jakze bajeczne spotkanie w "Night rider". Trzeba tylko uprzedzic wlasciciela zeby nie zabraklo nam paliwa. Jesli wlasciciel nie ma planow na sobote to moze byc i ostatkowy wieczor, mnie jest rybka... w zasadzie to dwa dni tez wchodza w gre :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow...

Nie chce byc prowodylem ale zblizaja sie ostatki.

Ja jestem ZA :buttrock: proponuję tak: trening w piątek w night rider, a najlepsza jedenastka wyjedzie następnego dnia w sobotę na mecz finałowy :smile:

p.s xylu nie za cięzki ten szczeniak, że Go tak na ramionach nosisz :icon_mrgreen: :eek:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za piatkowym spotkaniu. ja pie......e Karlo dobrze ze mi otworzyles oczy bo w tym wieku to juz nie bardzo ze wzrokiem :( . ale cos sobie przypominam . to bylo po podaniu Xyla. bardzo precyzyjnym w dolek a potem to juz tylko przylozenie i poszlo!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie zmieniajcie tematu tylko piszcie kto gotowy na piątkowy trening :buttrock: jak narazie zgłaszają się: styka, szczeniak, karlo. Kto jeszcze ma ochotę trochę poćwiczyć :P :clap: :evil:

p.s xylu mam jeszcze tą flaszkę co nie chciałeś pić u penego w pizerri :evil:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu oszukales mnie!!!!!!!!!!!pokaz :lalag: ywales foty tego nowego moto a tu nasz inspektor Gadzet Xylo namierzyl cie i zdemaskowal!!!!!!!!!!!ale beda jaja na otwarcie sezonu!!!!!!!!!!!!!

 

hehehe tutaj http://members.fortunecity.com/roadrash2/8...-thundercat.jpg tak dokladnie bedzie wygladala moja nowa Jama :lalag:

 

a Xylo mysl juz jak Kaski pomalujesz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe tutaj http://members.fortunecity.com/roadrash2/8...-thundercat.jpg tak dokladnie bedzie wygladala moja nowa Jama :notworthy:

 

a Xylo mysl juz jak Kaski pomalujesz :crossy:

 

No i nic :banghead: :wink: gdzie tyn motol :icon_question:

 

:icon_mrgreen: w piątek to i ja zagram :icon_mrgreen: tylko gdzie gramy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: w piątek to i ja zagram :crossy: tylko gdzie gramy :crossy:

podobno w night rider, ale nie wiem czy murawa na piątek będzie gotowa :icon_evil:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...