Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się komuś jutro nudzi to zapraszam na wycieczkę do Sochaczewa i z powrotem. Będę czekał do od 9.40 do 10. pod leclerkiem koło namiotu z art. ogrodowymi. Powrót planuję ok 14.00. Jadę obejrzeć puszkę ale jak podjedzie kilka hulajnóg to kolo może się zdziwić ;) i może negocjacje będą łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrobiłem się w 5 godzinek, z dwoma postojami. Pierwszy na postawienie świeczki w miejscu wypadku Brata (Wielkie dzięki dla Kolegów, którzy pozdrowili mnie w momencie wykonywania w/w czynności. Nie wiem skąd byli ale miło robi się człowiekowi w takiej chwili.) a drugi postój na tankowanie. Oczywiście nie liczę czasu spędzonego w Sochaczewie. W sumie moja "babcia" dała radę wyciągnąć średnią 90km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymusu na razie nie ma. Żeby na coś psioczyć to trzeba jednak najpierw spróbować bo najbardziej nie lubia FB ci co nigdy na nim nie byli. Trzeba korzystać z umiarem i z sensem a wtedy nic nie boli. Nie jestem fanem FB ani przeciwnikiem, poprostu czasem wchodze i mam kontakt z ludzmi i nie tylko. Bez FB bym nie miał więc jest korzyść ta i inne. ......... Ślepe uprzedzenia to ciemnota, nie daj się jej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczyć to za dużo powiedziane, bo przeciwnikiem FB nie jestem, po prostu nie mam takiej potrzeby żeby go mieć, jaki FB jest też wiem bo ma go moja żona i zaglądam jej przez ramie kiedy na nim siedzi, nie powiem że nie. Chodzi o to że coraz więcej rzeczy kręci wokół FB i to mnie trochę drażni, a dzisiaj zaczął padać deszcz kiedy miałem wyjechać z okazji wolnej soboty i wybuchłem gniewem bo nie mogłem otworzyć linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie sezonu jest 6 pazdziernika na parkingu przy ul. Debowej... A przynajmniej tam sie zaczyna ;-)

Zapomnialem dodac ze zbiorka jest o godz 14

Edytowane przez Tomasz Rokita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażni cie to, że jest miejsce gdzie można wymieniać informacje, umawiać się i przekazywac sobie pozdrowienia?............ludzie to dziwne są :rolleyes:

Tu akurat nie trafiłeś, bo to jest dobre, mnie chodzi o otoczkę tego wszystkiego, każdy program w TV, gazeta, itp ma funpagea, nawet moja kupa może mieć profil i znajdą się ludzie którzy będą ją lubić. Ale na ten temat można pisać referaty. Na pewno nie chce nikogo krytykować za to że ma FB. Pozdrawiam i jadę gdzieś póki nie pada za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...