Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu.Gdybyś kiedys chciał to można do Kazika jechać na iłżę ,solec n/wisłą tam na prom i dalej.sorki więcej nie piję :D 1 września w pieniny jade jeśli pogoda pozwoli jak ktos chętny

Jeśli powrót 2 września to ja się piszę , oby tylko nie padało.

Może jeszcze ktoś chętny ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń .Temat aktualny .Ja też muszę być w pracy w poniedziałek. nr telefonu mam w profilu.Na wypad pisze się jeszcze oldmul z wawki i kolega z Radomia. Czterech to już prawie akurat.Po dzisiejszych rozmowach wychodzi na to że wyjazd w piątek jak najwcześniej .Ja niestety pracuję i nie ma przeproś najwcześniej oznacza wyjazd ok 14.Powrót w niedzielę na obiadokolację czyli +/- 18

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oldmul robił fotki.Podeśle to wrzucę.Ta fota Ksylu to chyba z tych winkli za Limanową.Bajkowe te zakręty.Słowacja ma ten plus że mniejszy ruch niż u nas,Wracaliśmy tą sama trasą.Gdyby było więcej czasu poleciało by się w Starą Lubovlę.Jestem w tych terenach tak dwa razy do roku od wielu lat i ciągle coś znajduję nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee sztywny, rama z gumy przeca jest, w rekach sie zgina............te winkle robiłem jak jechalismy do Egeru przez Łysą Polanę. Jak sie zjedzie z Tatr to przez Słowacje jest kilka pasemek gor pooddzielanych zupelnie plaskim terenem. Jedziesz za Poprad i sie zaczyna. Płasko 5 kilometrow a pozniej trzeba sie przebic przez pasemko gor, za tym znowu 5km plasko i nastepne pasemko. Tak jest ze 4 razy. Przejazd przez te pasma dostarcza niezapomnianych wrazen. Fotka widokowa z jednego z nich....

 

 

 

bikepics-2451354-full.jpg

 

a tu Łysa Polana....

 

bikepics-2451355-full.jpg

 

co do ruchu na Słowacji to praktycznie go nie ma jesli akurat nie jedzie jakis Polak czy Wegier. Drogi zrobili wlasciwie dla nas bo tam nikt ich nie uzywa, martwy kraj, przykro patrzec....Do nas jak sie wjedzie to jest szok, ruch jak na Marszalkowskiej.

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...