Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze macham i zawsze policjanci też pozdrawiają (fakt ze pozdrawiam pierwszy) ;) Kiedyś w luźnej rozmowie właśnie na pytanie ,,czy pozdrawiają innych" policjant motocyklista stwierdził ,, pewnie że macham, ale lepiej się zatrzymaj by pogadać" - ;) Trzeba przyznać że w każdej firmie pracują ludzie i ludziska ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a mnie tam sie żart podoba. Wreszcie coś innego w mediach o nas niż klepane w koło ,, dawcy nerek pędzący 200 km/h na jednym kole pomiędzy matkami z dziećmi" ;) Wczoraj TVP 1 w wiadomościach użyło całkiem serio nawet własnego nowo-nazewnictwa ,, motocykliści nazywani potocznie szlifierzami" he he nie wiedziałem ze kierowcy sportów są Szlifierzami a może lepiej ,,Szlifierzystami " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie "przecinaki"?? :biggrin:

a tak na marginesie Wikipedia podaje rozwiniecie slowa Motocyklista

http://pl.wikipedia.org/wiki/Motocyklista

zabawny jest wpis na koncu:

...W Stanach Zjednoczonych subkultura motocyklistów jest przedmiotem badań folklorystyki... ?!?!? :eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a mnie tam sie żart podoba. Wreszcie coś innego w mediach o nas niż klepane w koło ,, dawcy nerek pędzący 200 km/h na jednym kole pomiędzy matkami z dziećmi" ;) Wczoraj TVP 1 w wiadomościach użyło całkiem serio nawet własnego nowo-nazewnictwa ,, motocykliści nazywani potocznie szlifierzami" he he nie wiedziałem ze kierowcy sportów są Szlifierzami a może lepiej ,,Szlifierzystami " :)

 

 

narodziła się nowa świecka dyscyplina :P może na paraolimpiadzie się uda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Karol kiedy msza na rozpoczęcie sezonu w naszym mieście? Goście z innych miast wypytywują :icon_eek: Podobno twoje kazanie przebiło wszystko co do tej pory słyszeli i chcą wysłuchać na żywo :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Karol kiedy msza na rozpoczęcie sezonu w naszym mieście? Goście z innych miast wypytywują :icon_eek: Podobno twoje kazanie przebiło wszystko co do tej pory słyszeli i chcą wysłuchać na żywo :icon_twisted:

 

Jasne że będzie :icon_twisted:

Już rezerwuje miejsca z przodu i nadstawiam uszu :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...