Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak dla rozluźnienia zwieraczy Wam coś zapodam :icon_mrgreen:

 

PROBLEM:

- Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

POMOC

- Przyświeć zapalniczka przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kolach na letnie. W tym roku modne jest górskie.

- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udziela ci wyczerpujących informacji.

- Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

 

to pierdolnik wiec takiej zjebki za to nie dostane :icon_twisted: chyba :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi w pubie przy piwku kilku motocyklistów ...

ciągle gadają o swoich maszynach ... ile palą ,

jakie osiągi ... co się zepsuło ... itp...

W końcu jeden nie wytrzymał i mówi :

- Panowie siedzimy tu kilka godzin i ciągle to

samo... motocykle i motocykle , może zmienimy

temat ?

- O'key , to o czym pogadamy ?

- No ... o... dupach

I nastało milczenie ...

W końcu jeden nie wytrzymał ciszy :

- Mam !!!

- Co ??? - odkrzyknęli chórem pozostali ...

- Moja tylna opona jest już do DUPY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiadomościach przed momentem mówili żo Rarek zdał teorię na A, kilka lat mu zeszło :icon_twisted: Gratulacje Raruś :lalag:

 

Widze ze kolege sie zarty trzymaja :icon_mrgreen: Rarus :icon_question: Tak zartowac z kolegi, no nie ladnie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolege sie zarty trzymaja :icon_mrgreen: Rarus :icon_question: Tak zartowac z kolegi, no nie ladnie :icon_mrgreen:

 

 

Ty się nie podlizuj Rarkowi tylko kobyłę grzej na jutro, gdzieś tam mamy się polansować :flesje: :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie podlizuj Rarkowi tylko kobyłę grzej na jutro, gdzieś tam mamy się polansować :flesje: :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

 

Spoko spoko, jak tylko pogoda (bezdeszczowa i temperatura dodatnia) bedzie dopisywac to bede :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, jak tylko pogoda (bezdeszczowa i temperatura dodatnia) bedzie dopisywac to bede :buttrock:

 

Koncert życzeń wg. Żółtego :icon_mrgreen: żeby słonko świeciło , asfalcik suchy i czysty :icon_twisted:

Titi , ta radość to przedwczesna :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedzie ktoś dzisiaj po południu na godzinną przejażdżkę??

 

 

Jeździłem od 11 do teraz ;P trochę mnie przegwizdało na koniec, upał zelżał, może next time - jeżeli temperatura nie spadnie rzeczywiście poniżej -10ciu ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...