Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rarek ma rację. Tylko qrwa nudy,trochę zimno polatać , pracy nie ma, oczywiście z moim wykształceniem. To na forum, można by było po kimś przejechać a tu nikomu się nie chce. Chyba załapię jesienną depresję to se do psychiatry pochodzę może tam będzie weselej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarek ma rację. Tylko qrwa nudy,trochę zimno polatać. To na forum, można by było po kimś przejechać a tu nikomu się nie chce. Chyba załapię jesienną depresję to se do psychiatry pochodzę może tam będzie weselej :biggrin:

 

HAHAHA :icon_mrgreen: to może jakieś kółko wsparcia motocyklowego na okres zimowy założymy :icon_mrgreen:

 

Zasadniczo jeździmy po Żółtym :icon_twisted:

ale świeta nadchodzą , litość w sercu czuje :biggrin:

 

BUAHAHAHAHAHA :icon_mrgreen: pozytywny brak słów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA :icon_mrgreen: to może jakieś kółko wsparcia motocyklowego na okres zimowy założymy :icon_mrgreen:

 

 

mitingi mogą się odbywać w blaszaku na Traugutta, są tam dobrze kopiące irlandckie browce. Bebas już tam ma stałą miejscówkę :clap:

 

 

ale Raruś się uczuciowy zrobił. Jeszcze trochę i zaczną się z Żułciutkim spotykać, ciekawe który będzie przynosił kwiaty? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki to ja im przyniose :icon_mrgreen:

 

TiiiTiii jaśniej bo my młode pokolenie i jak Ty do nas blaszak to my :eek: :icon_mrgreen:

 

Bebas... dawno nie słyszałem o tym człowieku... kiedyś miałem okazje z nim jechać... :crossy: w tej chwili moją przejażdżkę z nim to można taktować jak jakiś artefakt :biggrin:

 

TiiiTiii popraw mnie jeśli się mylę :notworthy:

 

Bebas, Remik, Karolina, Szczurek, Głupi, Płetwa, Kuśmierz, Jaszki, Łysy itp... kiedy to było :banghead: wtedy jeździłem w pampersie jeszcze ale swoje pamiętam, żurki na "merze" w Jedlińsku :icon_mrgreen:

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki to ja im przyniose :icon_mrgreen:

 

TiiiTiii jaśniej bo my młode pokolenie i jak Ty do nas blaszak to my :eek: :icon_mrgreen:

 

Bebas... dawno nie słyszałem o tym człowieku... kiedyś miałem okazje z nim jechać... :crossy: w tej chwili moją przejażdżkę z nim to można taktować jak jakiś artefakt :biggrin:

 

TiiiTiii popraw mnie jeśli się mylę :notworthy:

 

Bebas, Remik, Karolina, Szczurek, Głupi, Płetwa, Kuśmierz, Jaszki, Łysy itp... kiedy to było :banghead: wtedy jeździłem w pampersie jeszcze ale swoje pamiętam :icon_mrgreen:

 

Głupi to może być Gienek albo ja. Tak nazywaliśmy siebie nawzajem a reszta to podchwyciła.No jeszcze Rycho, JImmi(wtedy Cinek bo z metra cięty), Metys, Wafel, Dizel, Kajtek, Maniek i wielu innych. Ja z Gienkiem zaczynaliśmy na poważnie od Junaków jakieś 23 lata temu. Ale były piękne czasy ;) :wink:

 

blaszany bar nad śiatem alkoholi. między dworcem a Waryńskiego.

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi to wtedy wołali na tego co jeździł Viraszka 750 bordową, i chyba miał sklep z moto rzeczami...

jak robiłem za plecak to spotkania były na JET o 19 praktycznie codziennie, a później o 22 o ile dobrze pamiętam... czasami też pod garażem Jędrusia(miał wtedy jakaś Kawke 1100 chyba chopperka) na 11go listopada...

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi to wtedy wołali na tego co jeździł Viraszka 750 bordową, i chyba miał sklep z moto rzeczami...

jak robiłem za plecak to spotkania były na JET o 19 praktycznie codziennie, a później o 22 o ile dobrze pamiętam... czasami też pod garażem Jędrusia(miał wtedy jakaś Kawke 1100 chyba chopperka) na 11go listopada...

 

:buttrock:

 

 

to już było duuużo pużniej. Pierwsza japonia która była w naszym mieście to Suka Katana, miał ją Wojtek Borucz i zamienił się z Waflem na BMW 500 Kuriera. Dizel jeżdził NSU na agrafkach, Kajtek Indianem Chiefem, sprzęgło w nodze,Jaszek z Tamarą składali Syrenkę w ramie od Urala przedłużonej 15 cm. Była jakaś WLA ale nie pamiętam kto nią jeździł. A przeważnie były Janki, Iże, Osy, Panonie, potem M-ki, Urale, Katarzyny nikt nie myślał o kupnie Jawy czy MZ-tki :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...