Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:buttrock: gratulacje!!! zes mi meza wymeczył...albo te dziwki po drodze....szykujemy sie na oblewanie opon zeby sie nie rozeszły....

Tak dla jasności - tylko jedna dziwka na pace jechała, chyba imię Kawa miała i bardzo się targowała lecz w końcu się sprzedała :icon_razz: :biggrin: Bez urazy Jupik :D

Edytowane przez jojo41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTO ZAKUPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....

teraz juz oficjalnie ZAPRASZAM w srode do Night Ridera na browarowa kolejke, tylko kwestia dogadania jakiejs optymalnej godziny dla wszystkich, 18 Wam pasuje wstepnie???

Gratulacje ! I szerokosci na nowym sprzecie!

Co do Night Rider zorientujcie sie czy klub dziala w niezmienionej formie. I jaka jego przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! I szerokosci na nowym sprzecie!

Co do Night Rider zorientujcie sie czy klub dziala w niezmienionej formie. I jaka jego przyszlosc.

 

co do klubu to powiedz jakie masz zastrzezenia bo widze ze sie dopytujesz od pewnego czasu... ostatnio tam bylismy co prawda za dnia i o wczesnej porze ale okazalo sie ze koles za barem(wspolwlasciciel) to znajomy kolegi z ktorym tam akurat bylismy, pogadalismy troche z gosciem i z tego co mowil to ten bar jest swiezo przejety z rak poprzedniego wlasciciela...

 

jak chcesz cos bardziej pogadac na ten temat to sie odezwij na gg albo zadzwon 694698123

 

pozdrawiam

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do klubu to powiedz jakie masz zastrzezenia bo widze ze sie dopytujesz od pewnego czasu... ostatnio tam bylismy co prawda za dnia i o wczesnej porze ale okazalo sie ze koles za barem(wspolwlasciciel) to znajomy kolegi z ktorym tam akurat bylismy, pogadalismy troche z gosciem i z tego co mowil to ten bar jest swiezo przejety z rak poprzedniego wlasciciela...

 

jak chcesz cos bardziej pogadac na ten temat to sie odezwij na gg albo zadzwon 694698123

 

pozdrawiam

No to wszystko jasne, nowy wlasciciel bedzie kontynuował prowadzenie tego lokalu jako klubu motocyklowego. I o to mi chodzilo. Gitara. Nie mam zadnych zastrzezen, obawialem sie tylko ze zrobi z tego zwykla mordownie dla okolicznych zulikow, ale jak nie to super.

Moja oferta stronki jest zatem aktualna, dajcie mu znac bo chcialbym ja dokonczyc, no chyba ze zainwestuja w profesjonalną...

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek nie pasuje Ci dzien czy godzina??

No wlasnie dzien :P, akurat zostaje dluzej w Wawie i nie ma mowy zebym urwal sie wczesniej

ale jesli przez moja osobe "opijanie" mialoby sie nie odbyc to nie zgadzam sie :)

pewnie jeszcze nie raz sie stykniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma takiej opcji w ogole zeby Cie ominela kolejka :) no komu jak komu ale kazdemu radomskiemu motoforumowiczowi sie nalezy jak psu zupa :clap:

 

pozdr

 

z milymi ludzmi chmielowej zupki nie odmowie :P

tylko ta sroda :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...