Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Da się .W ostatnie piątki miesiąca jest coś takiego jak jamm session w Brejku.Późno się zaczyna bo ok 21 a tak na dobre to 22 .Jest zawsze sprzęt i każdy kto ma chęć nawet z jakimiś bongosami może dołączyć.Z gitarą od kogoś też nie ma problemu.Dam znać co i jak jak będzie .Ja już nie siadam do garów.Lata zleciały,mimo że studio ze sprzętem zawsze rozstawionym pare chałup dalej.Na koncertach jeśli tylko moja bajka to staram się bywać jak za starych lat bo kiedy jak nie teraz.Psuję średnią wieku ale za to rozpoznawalny jestem :D W ten jakaś promocja piwa chyba niestety.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kusi się ktoś na ten koncert 9 marca / sobota / po koncercie afterparty.Bilety 20 zet.Szanuję kapele które grają i mimo że wlazł bym bez biletu wprowadzając nawet tabun luda, to tutaj kupie bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert w sobote i to późno spokojnie ogarniesz.Co tam Tytusie za q-wa :D Czas na korzystanie z życia bo z domu seniora nie łatwo będzie spier...na jakiś gig.Przywiążą do łóżka albo dadzą coś jak Kaczyńskiemu na uspokojenie.Gdzieś mam opakowanie bo to samo daję psom w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi, nadchodzi. Wielkimi krokami ;)

 

Jedynie czego nie lubię to roztopow, ,ale cóż zrobić, muszą być, żeby śnieg zniknął :-P

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pozostało mi się przypomnieć. :blush: Sklep czynny od 9.00 do 17.00. Mam jeszcze parę baniek Motula 5100 Ester 10w40 po 120 zeta...Filtery też na miejscu...Jakieś wybitne graty na zamówienie /na drugi dzień zazwyczaj są/ Ceny oczywiście do ustalenia /w granicach norm choroby motocyklowej nie umysłowej :wink: :biggrin: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tylko nie chce łazić po dziesiątkach stron by poczytać,zapytać czy umówić się na jakiś wypad.Dlatego twierdze że tutaj jest ok i jak dla mnie niech tak zostanie.

 

9 marca koncert odwołany a raczej w innym terminie.Katakumby puste to może by spotkanko bez marudzenia o kosztach biletów ?

 

-Это водка? – слабо спросила Маргарита.(...)

– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водки? Это чистый спирт!

"Мастер и Маргарита"

 

Завтра пятница !

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...