Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja każe się ślubnej ogarnąć .Jak by co to telefon .Zastanawiałem się nad kiełbasa z grilla u mnie ale chyba ciut zimno jak na kobity garażowe klimaty. Sie weźmie, sie dotrze, a człek nie wielbłąd pić musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............a masz dach przeciwsłoneczny czy przeciwdeszczowy nad grillem? ;)

 

Od czasu kiedy na Racketa wsiadłeś strasznie wymagający i ważny się zrobiłeś :biggrin: Lepiej napisz czy masz ochotę na tę sobotę... Jak będziesz to garnitura z szafy wywlekę, żeby nie było że nie elegancko się ubrałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że poprzeczka za wysoko :D zaraz będzie i lusterko chciał może by się podmalować :D.Garaż wielki i nie jedna biba była niestety grill na zewnątrz stoi bo pospawał mi się jakiś ku...za duży.

 

Start z Borek ok 11 reszta się wyklaruje czy tu czy tu ,gdyby ktoś nie dotarł czy chciał dogonić to tel. w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko co polecacie na poczatek po 50? chodzi mi o cos nieduzego max do 250 :)

P.S. nie wiedzialem gdzie te pytanko umiescic;D

 

i jeszcze jedna sprawa zna sie ktos na dlubaniu w skuterkach? moj cos szfankuje a do serwisu nie jade bo jak dalem to poprawy nie widze a kasa w bloto, silnik dosc dziwnie pracuje i V max mu spadla, myslalem o przeczyszczeniu gaznika itp;) przy okazji moglbym sie co nieco poduczyc;)

Edytowane przez Maciejaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titi bedziem teraz u Ciebie filterki kupowac?

 

 

 

Nowa stronka o turystyce motocyklowej polecam:

http://motovoyager.net/

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze koledzy nie czają tematu dachu w swietle ostatnich zajsc na stadionie narodowym. Wnioski z tego, ze sie maluję są delikatnie wyssane z koziej dupy. ;) Co do biby to ja bede mogł sie okreslic dopiero po 15-tej, wczesniej tyram. Zobaczenie Titusa w gajerku jest kuszaca propozycją :biggrin: :biggrin: :biggrin: Jak co to was znajde.....

 

 

 

PS: Ten skuter pewnie stracił kompresje. Trzeba zrobic remont pierscienie+tłok, normalna sprawa w pierdzipędach.

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Ten skuter pewnie stracił kompresje. Trzeba zrobic remont pierscienie+tłok, normalna sprawa w pierdzipędach.

 

no nie wiem co tam sie stalo ogolnie jestem rozczarowany nim strasznie rocznik 2012 kupiony w kwietniu i jak dla mnie najgorszy zakup jaki tylko zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on roku nie ma to moze ma jeszcze gwarancje? Szybko sie zdarł szmelc. Jakis Chinczyk? Zawsze mowie, ze biednego nie stac na kupowanie dziadostwa bo to sie płaci dwa razy. Jak kupujesz dziadostwo i jak musisz w koncu kupic dobre. Sprzedaj, dołoz kapusty i kup lepszego. Lepiej kupic uzywany markowy niz nowy chinski badziew. Naprawa moze cie wykonczyc nerwowo i finansowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nieźle polatałeś, z tego co słyszałem te silniki po 5 tys nadają się do złomowania.....

 

Jak ktoś chce jakieś graty może dzwonić wcześniej, to ściągnę coby były na miejscu...Numery na ulotce, po 17.00 można a prywatny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę to koło 9.00 wylatuję w stronęTomaszowa :wink:

 

I jeszcze raz zapraszam :)

 

Al: Wojska Polskiego 48

 

Gdzie te czasy kiedy nasze wycieczki wyglądały jak parady, a knajpy nie mogły nas wszystkich ogarnąć :dry: ....Rozumiem zostaliście MCtami, a tam dostaliście zakaz zadawania się ze mną...No cóż życzę szerokości pod wodzą waszych komdorów.. :banghead: .Tylko pamiętajcie nie wolno ich wyprzedzać bo wam fajne kamizelki zabiorą. :wink: ..

 

Dobrze że na stary Plantowy skład pijacko-motocyklowy można przynajmniej liczyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...