Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga.... Chciałbym poinformować że od 1.10 /poniedziałek/ otwiera się w naszym mieście nowy sklep w którym będzie można kupić części i akcesoria motocyklowe /i samochodowe/. Sklep mieści się na ul. Wojska Polskiego bodajże 48 /obok sklepu z częściami do aut japońskich i koreańskich/....

Zapraszam....... ;)

 

W sprawie gratów Zabytki typu Xylo :biggrin: mogą się kontaktować telefonicznie na mój numer... :blink: Wkrótce podam obszerniejsze dane kontaktowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiek i staż motocyklowy....Pierwszy sprzęt Kxyla to był jednokłowy mamut ze startymi ze starości lakami :biggrin: :blink:

 

Kxylu nie warsztat a sklep przecież napisałem... :cool:

 

A Ty pancur też widzę w przedziale raczej zabytkowym... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona twierdzi że zabytek ,córka że jeszcze nie skoro po koncertach się ze mną włóczy i jako plecak

 

hahahaha mam to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się Xylu że nasze żony mało ( nie będę pisał co, bo Xylena na foruma zagląda) są.....; ;) A my z Xylem mamy synów i jeździmy tam gdzie chcemy....znaczy ja jeżdżę bo Xylo ma zazwyczaj Xylenę na plecach :laugh: :blink: :laugh:

 

Robię zamówienie do sklepu...Co byście chcieli widzieć na półkach z gratów dostępnych od ręki....Wiadomo że wszystkiego nie da się mieć...ale tego samego lub następnego dnia będzie prawie wszystko...I z tego co widzę ceny też nie będą z kosmosu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiTi ja jeszcze zamierzam pojezdzic w tym sezonie. Rozgrzebie prosiaka na zime dopiero i wtedy bede szukal do niego dupereli. Jak dasz dobre ceny to zrobie zakupy na olej, filtry i inne pierdołki ale to zimą ;p

 

 

 

aaaa kufry sztywne mam ochote kupic do mojego. Podobaja mi sie Kappa K33. Masz takie to bym podjechal i przymierzyl, hę?

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem do Racketa w jednej hurtowni na razie, to była podstawa; klocki, filtry, świece, fajki,akumulatory.....Ale to hurtownia samochodowa głównie....Olej Motul czy jakiś ogólny lejesz... Kappa K33 jakje znajdę dam Ci cynka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumple z 4x4.radom.pl mają stałe rabaty w sklep4x4.pl.co prawda środowisko jest dość zwarte i zakupy za niezłe kwoty jako że zabawa droga :D ale ...tak jak Ksylo po olej i filtry zajrzę a pewnie po rozgrzebaniu coś tam jeszcze wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...